Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja dziewczyna jedzie sobie na wycieczkę do Japonii ze swoim dobrym kolegą a mnie aż szlag trafia... Potrzebuję rady czy ja mam rację czy moze za bardzo już świruje.
Więc tak, ze swoją dziewczyną jestem od 3 miesięcy, ja lat 28 ona o rok starsza. Ogólnie układa nam sie dobrze, fajna z niej dziewczyna ale ostatnio często się kłócimy przez jedną rzecz, a raczej jedną rzecz i jedną osobę. W drugiej połowie maja moja dziewczyna leci na drugi koniec świata na dwa tygodnie ze swoim dobrym kumplem. O tym, że ona tam leci wiedziałem już jakoś na początku naszej znajomości bo mówiła, ze intereuje się Japonią, nawet uczy się japońskiego i że taka wycieczka to jej marzenie już od kilku lat, wspomniała, że nie leci tam sama, że leci razem ze swoim kumplem z którym znają się od kilku lat. Ja na poczatku myślałem, ze ona z nim lecą z biurem podróży, ale okazało się ze lecą tam sami, sami we dwójkę na własną rękę - o ile nie przeszkadzało mi to na początku to teraz to już jest problem dla mnie. Niby zaplanowała to kiedy się jeszcze nie znaliśmy, bo było to październik, no ale problem dla mnie jednak istnieje.
I teraz nie wiem co mam zrobić, bo moja dziewczyna spedzi całe dwa tygodnie ze swoim kolegą, co prawda spać w jedym łózku nie będą ale np. będą spać w tym samym pokoju co mi się nie podoba. Na początku wypytywałem się co to za gość, ile sie znają i w ogóle i ona zaproponowała że ona może mnie z nim zapoznać na co się zgodziłem. Poznać go poznałem, wrażenie sprawiał niby ok. Ale byłem zły jak słyszałem ich jak opowiadali co oni zobaczą, co zwiedzą, gdzie pojadą itp. Chciałem się jej później nawet zapytać czy oni kiedyś spali ze soba ale sie powstrzymałem.
Kilka razy się pokłóciliśmy ze sobą. Ona się mnie spytała czego ja od niej oczekuje jezeli chodzi o tą wycieczkę. Ale nic nie odpowiedziałem, bo przecież nie powiem jej odwołaj wyjazd. Ona mówi, że jej sie nie podoba moja zachowanie i zazdrość, wiem o ty, ale co ja mam poradzić, ze jeste zazdrosny i zły, że moja kobieta jedzie na dwa tygodnie z innym mężczyzną na wycieczkę - chyba każdy facet byłby zły na moim miejscu.
Czasami aż gotuje się w środku jak ona coś mówi o tej wycieczce. Więc co mam zrobić? Co zrobilibyście na moim miejscu?

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Limonene
  • 129
  • Odpowiedz
@gregor40 xD czemu tylko za kolegów? Ja byłam tak samo w tym friendzonie jak kolega. A tak na serio to istnieją koleżeńskie relacje między facetami i kobietami. Nie zmyślam ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nedkely: nie szanuje go? Lol o czym Ty mówisz xD dziewczyna miała zaplanowana wycieczkę, która kosztuje trochę więcej niż weekendowy wypad do Kazimierza. Poza tym nie zaczęła tego ogarniać jak już z nim była tylko dużo wcześniej, wiec jak można tu mówić o braku poszanowania go jako człowieka? Co innego gdyby zaczęła organizować wycieczkę będąc z nim już w związku, mimo jego sprzeciwów. Wtedy dopiero można by było mówić o nie
  • Odpowiedz
@tuwpiszcochcesz: chory człowieku jesteś? czy trollem, a może człowiekiem bez marzeń i nie wiesz jak to jest mieć szansę je spełnić, na tydzień chyba mogą się rozdzielić, a pewnie wróci szczęśliwa z mnóstwem historii i wspomnień...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale jaki masz problem skoro zaplanowała to wcześniej? Bo wychodzi na to, ze jak jestes singlem to nie mozesz nic planowac na dłużej niż tydzień do przodu, na wypadek gdyby jakis związek wpadł. Ja rozumiem, ze byłoby chore gdyby zaplanowała to juz będąc z toba, ale tak to nie masz o co jej robić burdy. Zwłaszcza, ze poinformowała cie praktycznie od razu o tej wycieczce.
  • Odpowiedz
@Nedkely: zazdrośc jest spoko, ale z zazdrości nie pisze sie #!$%@? postów na anonimowemirkowyznania po 3 miesiącach związku, kiedy laska uczciwie mu powiedziała wszystko co i jak. To juz jest chora zazdrość w takiej sytuacji.
  • Odpowiedz