Wpis z mikrobloga

@Fabinho: W tej fifie siła to przedziwny parametr, który na dobrą sprawę wiele nie mówi. Bardziej liczy się sylwetka, bo Bakayoko ma siły 82, a cięzko znaleźć kogoś, kto go przepchnie. Florenzi silny nie jest, ale też nie odbija się od przeciwników.

@n1troo: @Shatter: Nie sprzedaje, nie ma szans, świetnie się nim gra i nie wydaje mi się, żeby nagle cena miała spadać. Bo kto do 400k byłby lepszy?
@1koziolek Blanc, Petit 85 np. ( ͡° ͜ʖ ͡°) w tej Fifie liczy się sila, dliugie giry I wzrost, Florenzi się nie kwalifikuje do żadnej z tych statystyk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niestety kolega @puregecko: miał rację, widełki zwiększone a karta już leci na mordę, co jest w sumie #!$%@? dziwne bo wydaje się zajebista, ale ciesze się, że nie rzuciłem się na niego, już nawet planowałem jak przebudować cały skład byle tylko go jakoś zmieścić ale calcio A mi bardzo nie po drodze :/
@1koziolek: @Lord_Mefisto:
@bohun89: na szczęście zarobiłem. Bez szału bo 50k na jednej karcie. Druga zostawiłem w klubie bo świetnie się nim gra IMO. Razem z naingolanem I saviciem środek pola jest solidny. Wcześniej używałem Blanca 85 w jego miejscu, i szczerze przyznam że Florenzi gra od niego dużo lepiej, co prawda jest mniej wzrostu ale on jest porostu wszędzie. Blanc mimo tempa często nie nadążał, szczególnie w przypadku kontry przeciwnika.
@Lord_Mefisto: a kogo masz z tyłu na obronie za tak solidną druga linią? ja próbowałem mocno wkręcić tego florenziego ale z cholere mi nie pasuje do zgrania, a wszyscy defensorzy z calcio A mi nie leżą, chyba, że nie wiem o jakichś fajnych wersjach, średnio mam ograną tą ligę
@bohun89: Grałem praktyczne każdym bramkarzem wartym uwagi i muszę powiedzieć że najlepszy jest perin 85.gość czyni cuda między słupkami, nawet handanovic 90 (używałem go przed perinem) nie ma do niego startu
@bohun89: poprawka, przed perinem używałem fante donnaruma na ok 15 meczów. Jeden na jeden jest Bogiem, lecz każdy strzał z dystansu był dla niego koszmarem. Albo nie wiedział co zrobić poprzez złe ustawienie, albo nie potrafił złapać piłki. 8/10. Perin 9,5/10 mimo mniejszego wzrostu lecz koniecznie że stylem gry rękawica.