Wpis z mikrobloga

@GeneralX: I do tego porządne studio się bierze za adaptację - potrzeba jeszcze tylko dobrego reżysera na stanowisku i będziemy mieć Anime of the Decade ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Agnaktor: Why? Mają utalentowanych animatorów, reszta pozostaje w kwestiach odpowiedniego reżysera. W sumie byłoby super gdyby udało im się ściągnąć np. Yutapona do choreografii walk to już w ogóle.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Z tymi utalentowanymi animatorami, to gruba przesada. W obu sezonach Tytanów i Kabaneri mieli parę ładnych scen, ale jednocześnie regularnie używali przeciwieństwa animacji - pojedynczych rysunków, który się tylko "epicko" przesuwały. Ewidentnie mają problemy z planowaniem, w drugiej połowie pierwszego sezonu Tytanów nawet laik był w stanie zauważyć, że skończył im się budżet i musieli robić na odwal się. Później było tylko odrobinę lepiej, ale poza kilkoma wyjątkami ich
A.....r - @jaqqu7: Z tymi utalentowanymi animatorami, to gruba przesada. W obu sezona...

źródło: comment_t98QBgxNc8eSEHQzE3eJQJ64ZdUZ5pbi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Agnaktor: Zobaczymy - przy takim Mahoutsukai imho odwalają kupę świetnej roboty jeżeli chodzi o stronę wizualną. Po owocach ich poznamy.

Swoją drogą MAPPA będzie zajęta robieniem adaptacją mangi Tezuki: Dororo. PV mnie bardzo zaintrygowało.
jaqqu7 - @Agnaktor: Zobaczymy - przy takim Mahoutsukai imho odwalają kupę świetnej ro...
  • Odpowiedz
@Agnaktor: Wiadomo, że BONES byłoby najlepszym wyborem, ale i tak nie jest źle. Równie dobrze mogliby to robić ludzie od Berserka 2016 i 2017 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja mimo wszystko czekam z niecierpliwością.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Ja się szczerze spodziewam właśnie krzyżówki Berserka i Ataku Tytanów. Wolę ograniczyć swoje oczekiwania do minimum żeby potem nie było "Helena, mam zawał."

Dororo na pewno będzie warte uwagi, chociaż przypuszczam, że to PV jest oszukane i całość nie będzie zrobiona w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Agnaktor: Narzekasz też, że WIT nadużywa CGI, a widziałeś oba sezony Bahamuta od MAPPA? Jak bardzo je lubię, to w wielu miejscach komputerowo wygenerowanego shitu było naprawdę aż za dużo.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: Tylko że w Bahamucie złego CGI miałeś tylko odrobinkę w postaci tego Hipogryfa, czy co to tam miało być, reszta była dobra. CGI od WIT strasznie razi i nie widzę podstaw żeby sądzić, że się poprawią w VS.
  • Odpowiedz
@bastek66: Mają na swoim koncie mniej niż 10 serii telewizyjnych (nie licząc kolejnych sezonów i pobocznych pierdółek), a produkcja z zeszłego roku (Tytani 2) miała te same problemy, więc trudno nie brać tego pod uwagę.
  • Odpowiedz