Wpis z mikrobloga

  • 140
1,5 roku związku #!$%@?. 2,5 z podchodami.
Teraz ogarnęła że nie wie co czuje. To co to #!$%@? festyn był czy inne zabawy?

Szkoda czasu na te baby.

#zwiazki
  • 35
  • Odpowiedz
eraz ogarnęła że nie wie co czuje. To co to #!$%@? festyn był czy inne zabawy?

Szkoda czasu na te baby.


@klossser: Przekładając na ludzki: coś jej w Tobie nie leży (jakaś cecha, zachowanie w danej sytuacji?) lub, odpukać, zauroczyła się kimś jeszcze. Porozmawiajcie szczerze i bez fochów, od kiedy tak się dzieje i co było prawdopodobnym zaczątkiem tego stanu.
  • Odpowiedz
  • 3
@pytaks: Że nie mieliśmy stworzyć związku ze sobą, tylko przez to stać się lepszymi na przyszłe zwiazki. Bolec wykluczony

Az mi się nie chce wierzyć w to co słyszałem.
  • Odpowiedz
Że nie mieliśmy stworzyć związku ze sobą, tylko przez to stać się lepszymi na przyszłe zwiazki.


@klossser: Próbowała powiedzieć coś "głębokiego" aby pokazać pozytywy, ale średnio jej to wyszło. Powiem tyle: bardzo współczuję :(
  • Odpowiedz
Czas przywitać się z depresją


@klossser: Nie, nie, nie. Jakkolwiek chałowo to nie brzmi, wróć do swoich pasji, czegoś, czego nie mogłeś robić z nią i przede wszystkim postaw sobie jakiś cel. Przykład: przebiegnięcie maratonu. Odnów też kontakt ze znajomymi.
  • Odpowiedz
  • 1
@pytaks: No właśnie. Ten związek był zupełnie inny od poprzedniego. Pasję mogłem rozwijać, ze znajomymi się spotykaliśmy.

Szło może aż za dobrze?
  • Odpowiedz
@klossser: Nie wiem, ile masz lat, ale bardzo możliwe że znajdziesz kogoś, kto będzie dopasowany jeszcze lepiej. Wiem, że ciężko w to uwierzyć w tej sytuacji, ale daj sobie czas.
  • Odpowiedz
@klossser depresja? Czy ty #!$%@? jesteś tredowaty albo masz garba że już koniec świata? Naprawdę chciałbyś żeby twoja dziewczyna dalej z tobą była po czymś takim? Jeśli mówi że nic nie czuje to nie czuje i koniec. Nie czuję ta to poczuje inna. Z jakiegoś powodu znalazłeś jedna dziewczynę to druga też przekonasz do siebie. Jak się zapuściłeś przez dwa lata to się ogarnij. Siedzenie i dumnie nic nie daje.
  • Odpowiedz
@klossser: @Qoniu: no to piona panowie, choć nie ma czego opijać to doskonale Was rozumiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jednego dnia nie wyobraża sobie życia bez Ciebie, a tydzień później "nie widzi już sensu, nie ma sił się starać".
Pozostaje tylko wziąć na klatę i do przodu. Też było ultra fajnie, też wydawała się tą jedyną, ale jak pogadam z kumplami i posłucham, co odpieprzają inne
  • Odpowiedz
@klossser: Byłem kiedyś w 5 letnim związku lasce też się znudziło i z kwiatka na kwiatek do innego poszła xD
Lekcja na przyszłość laska ma być bardziej zaangażowana w związek od ciebie inaczej to nie ma sensu. Jeśli twoja dziewczyna by była bardzo zangażowana w ten związek to by się jej nie znudziło :P Słowem #!$%@?ć biust, dupe czy parę kg ważniejsze jest to by laska była ogarnięta i dorosła do
  • Odpowiedz