Wpis z mikrobloga

@entaroadun: niestety ja na siebie nie wezme bo jade w tym terminie na wycieczke. Pytam sie znajomych i jeden jest zainteresowany. Jezeli sie zdecyduje to jak wygladalby tranzakcja?
@Worsley: ok spoko, jezeli znajomy jest z Londynu to mozemy sie umowic osobiscie i przekazac gotowke, moge tez podac nr konta na przelew bez roznicy.

Ze strony formalnej, to organizatorowi mam przekazac imie i nazwisko nowego gracza, na ktory przepisza bilet. Moge tez dac kontakt do osoby za to odpowiedzialnej w celu weryfikacji.
@entaroadun: okej :) mam goscia co jest zainteresowany i bierze ticket. Chce tylko najpierw dostac go a potem sle kase na konto (UK rozumiem?) Ja moge w celu weryfikacji polac Ci jakies drobne na Twoje konto Pokerstars (nie jestem anonimowy-cwirek1982) wiec o walek sie nie boj.
@Worsley: Sorka nie zdazylem zaktualizowac wpisu, ale odezwal sie godzine temu typek z grupy na fejsie i przelal mi juz na paypalu, wiec bilet przekazany. Dosc spore zainteresowanie bylo i w koncu 350 utargowalem.