Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich.
Byli u mnie w sobotę przedstawiciele handlowi firmy DLF próbując sprzedać mi urządzenie Aura Roboclean Splus.
http://www.roboclean.pl/urzadzenia/96-system-czyszczacy-aura-roboclean-splus-z-zestawem-koncowek-trzepaczka-i-zestawem-pioracym.html
Muszę przyznać ze mozliwosci urządzenia spodobały mi się ale nie mogę wydawać hajsu bez konsultacji z internetem.
Ktoś ma doświadczenia z tym urządzeniem? Ktoś ma doświadczenia z innymi produktami Roboclean / Aura?
#roboclean #sprzatanie #agd #kupujzwykopem
  • 6
  • 0
@mazursky: nie, chociaż wciąż się zastanawiam, niestety nie mogę znaleść dobrego zamiennika na rynku (poza rainbow ale to to samo). Z drugiej strony brak informacji na temat tych urządzeń trochę mnie odstrasza.
@hayenz
No właśnie mnie też. Moi znajomi kupili, ale obawiam się że jak ktoś wydał tyle kasy to nie powie złego słowa bez względu na wszystko:) A przynajmniej nie na sam początek użytkowania. Dam znać jak coś ciekawego w temacie wpadnie mi w oko.
@hayenz: wiem że późno ale może innym się przyda.

Mam ten odkurzacz ze wzgl na uczulenie córki na kurz, alergie itp.
Działa dobrze, solidny, mocny, dużo bajerów np turboszczotka, podświetlanie, pilot.

Minusy przesadzona cena, bardziej opłaca się kupić używany na olx niż od sprzedawcy, który i tak go używa na pokazach po czym komuś zostawia za 7 tys . Dla mnie jako handlowca kupiony towar powinien być nowiutki, nigdy nie używany