Wpis z mikrobloga

Pelikany i pajace. Jeźdźcie po Tuczniku jak po burej suce, ale wtedy kiedy mu się należy. Nie wymyślajcie już na siłę argumentów. 39 plusów zbiera wpis, że Grubas nie kupił Menelicy butów i musiała iść w klapkach na komendę. Jakoś wczoraj jak Menelica groziła, że wyjdzie z domu (+/- 2-3h przed akcją z policją, zanim wszyscy zaczęli siedzieć w kuchni), zaczęła ubierać normalne, nie wyglądające na zniszczone (prawdopodobnie nowe) buty zimowe. To, że sama wybrała obuwie przed wyjazdem na izbę, to jej sprawa. Jest osobą dorosłą i Grubas nie musi aż tak o nią dbać.
#danielmagical #patostreamy
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oldschool493: W punkt napisane ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam wrażenie, że niektórzy z tego tagu powinni udać się na konsultacje u psychologa, ale lepiej siedzieć w necie i dokładać grubasowi jakieś z d--y wyjęte rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tak to jest jak się własnego życia nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@alphabeta: O co ci chodzi? Zobacz sobie moje posty, to się dowiesz jakim fanem tucznika jestem. Po prostu wylewacie na niego wiadro pomyj, obojętnie, czy to co piszecie ma sens, czy nie ma sensu, ważne żeby d-----ć grubasowi. A co do tagowania, to otagowałem dobrze, nie podoba się, to mnie dodaj do czarnej listy.
  • Odpowiedz
@xthelay: Tylko na tyle cie stac? zielonka to twoj argument?
Mam tu konto dluzej niz Ty, ale mam bana, dlatego piszę z tego i używam tora. Wiec ch mi zrobisz. 90% twoich postów jest o "tuczniku" nie licząc komentarzy.
  • Odpowiedz