Wpis z mikrobloga

@SKYFander dodając zdjęcie WC przypisujesz mu tą wypowiedz, więc tylko dla wyjaśnienia pisze że u niego zamkniete. Też uważam że troche ten zakaz jest idiotyczny i nie przemyślany bo można go obejść szybko, i itak kazać ludzią przyjść do pracy bo oto pierwotnie chodzilo.
  • Odpowiedz
@Trzesidzida: Choć ślub odbył się w kościele, to dokumenty nie zostały przekazane do urzędu stanu cywilnego. Oficjalnie w polskich dokumentach jestem i zawsze byłam panną. Dlatego potem nie było rozwodu, a ślub został po prostu anulowany przez sąd biskupi pj
  • Odpowiedz
@SKYFander: w jednym z odcinków na zadupiu mówił coś w stylu
Paczcie państwo ten samochód nie ma żadnych badań technicznych i sobie jeździ a w Polsce to państwo na to nie pozwoli, gdzie ta wolność
  • Odpowiedz
@yahoomlody: chyba wyszło. https://www.youtube.com/watch?v=asau8CIPzv0 . W jego mniemaniu plemnik, który połączy się z komórką jajową, przyczynił się do aktu poczęcia, a więc i mamy w brzuchu obywatela. To, że sam plemnik "sekundę" wcześniej był tylko plemnikiem nie zmienia za bardzo faktu. Poza tym zapytaj się praktykującego katolika o zdanie na temat onanizmu. Można wywnioskować z ich erotyki, że to tylko element dajmy na to e-mail, przenoszący załącznik w postaci życia
  • Odpowiedz
@Ukasz-: no tak, czyli zapłodniona komórka, a nie sam plemnik. jak chodzi o onanizm to nie wiem czy jakikolwiek katol powie, że to jest forma aborcji, kościół zakazuje walenia gruchy z innych powodów niż marnowanie spermy lol xD
  • Odpowiedz