Wpis z mikrobloga

Cześć, niedawno wrzuciłem nową, poprawioną wersję apki nad którą pracuje po godzinach: "Stick To Plan"
Dla tych co nie wiedzą - jest to aplikacja dla leniwych, która wprowadza elementy rodem z gier komputerowych (takie jak odznaki, lvl postaci, questy) do naszej codziennej listy obowiązków. Można też spróbować swoich sił w z góry przygotowanych zadaniach.

Oprócz masy poprawek dodałem też możliwość ustawienia alarmu oraz trybu nocnego (zmiana kolorów)
Na razie dostępna tylko na desktop (windows, linux, mac). Trwają prace nad mobilną wersją.
Aplikację można ściągnąć stąd: http://www.sticktoplan.pl/

Zapraszam do obserwowania tagu #sticktoplan oraz do polubienia strony na fb. Z góry dzięki:)
Pomyślałem też, że zrobię małe #rozdajo: mam do rozdania dwie gry "Punch Club" i "Beholder". Z plusujących wylosuję dwie osoby, które otrzymają jedną z tych gier + dodatkową losową grę z moich niewykorzystanych kodów na humble bundle.

#startup #sticktoplan #motywacja #programowanie #prokrastynacja
metan - Cześć, niedawno wrzuciłem nową, poprawioną wersję apki nad którą pracuje po g...

źródło: comment_JQade6zhwFHzFBJ4Ud2rlChqECxScYLS.jpg

Pobierz
  • 9
@GreenFlem: hmm, ja tam średnio widzę to podobieństwo... przy projektowaniu w ogóle nie myślałem o facebooku, niebieski z zółtym po prostu mi się podoba. Co do interfejsu to wydaje mi się, że pewne rozwiązania są po prostu uniwersalne i głupotą byłoby z nich nie skorzystać. Mimo to, tutaj też nie wzorowałem się specjalnie na żadnej stronie.