Wpis z mikrobloga

@pawlo74 a to zabawne co piszesz ze powstał w celu walki z rządami i bankami, skoro zeby to normalnie funkcjonowało i tak potrzebuje aprobaty rządów. Nie założysz legalnej działalności obsługujacej płatnosci w krypto, nie zamienisz tego legalnie na fiat. Pozostaje tylko szara strefa która z, lub bez zakazów i tak bedzie funkcjonować. Jak zakażą krypto to market cap spadnie i to mocno i taki btc wroci do wartosci 1k za sztuke. Ale
@dla_zabawy: Chiny jeden z najgorszych rezimów nie może powstrzymać to jak powstrzyma kraj gdzie wmawiają ludziom, że jest wolność. Bitcoin, monero, kryptowaluty to sposób wyrazu zakaz tego to walka z wolnością słowa.
@pawlo74 ja to wiem, ty to wiesz, wszyscy ktorzy choć troche przestudiowali to to też wiedza, że jest to nie na rękę walutom fiducjalnym i wielkim banksterom.
Mi chodzi o to, żeby prawodawstwo umożliwiło, legalne płatności bez szarej strefy.
Mylisz sie też co do tego że btc powstało dla szarej strefy. Pierwsze zamiary na stworzenie waluty niekontrolowanej przez banki były już duzo wcześniej od btc i miala to byc poprostu konkurencja dla
@megaloxantha: nie rozmawiam z tobą jesteś rakiem w krypto świecie, jesteś jednym z tych co twierdzą, że skalowanie onchain jest możliwe czyli takim kolesiem który twierdzi, że ziemia jest płaska. Ja nie muszę być techniczny inni ludzie zaufani są. Jesteś żałosny, byłeś kilka razy masakrowany tutaj na tagu przez technicznych ludzi na ten temat również a ty dalej swoje herezję. Usuń konto.
@niepodszywamsiepodbiauka: Jest różnica między techniczną możliwością a tym co jest możliwe prawnie. Nawet obecny Zachód to oaza wolności w porównaniu do Chin, a Chiny z dnia na dzień stają się coraz gorsze.
https://en.wikipedia.org/wiki/Social_Credit_System
Komunistyczna Partia Chin obejrzała Psycho Pass i uznała to za system idealny. Technicznie jest możliwa całkowita likwidacja jakiejkolwiek prywatności i takie za kilka lat najprawdopodobniej będą Chiny.
i gość nie poda hasła to traktuja to jak utrudnianie śledztwa


@wetnosekoala: dać mu jakiś paragraf mogą ale na komisji śledczej ja non stop słyszę że nie pamiętam / nie przypominam sobie / być może - i co żadnych zarzutów.
Nie pamiętanie hasła to nie utrudnianie śledztwa wiele rzeczy się zapomina a hasła to juz napewno bez jaj. : )
@WeselnyGiermek00: Bo w Polsce możesz odmówić składania zeznań obciążających samego siebie.
W np. UK nie możesz. Jak odmówisz podania hasła to idziesz do więzienia.

The Regulation of Investigatory Powers Act 2000 (RIPA), Part III, activated by ministerial order in October 2007,[25] requires persons to decrypt information and/or supply keys to government representatives to decrypt information without a court order.Failure to disclose carries a maximum penalty of two years in jail,