Wpis z mikrobloga

W innych dziedzinach spokojnie mogę sobie znaleźć coś co mnie zaciekawi :)


@Seoo92: skoro tak, to czemu lubisz tracic czas na ogladnie nudnych patusow, wyludzajacych hajs od naiwnej gimbazy za siedzenie na kanapie z nosem w telefonie?

Nigdy nie zrozumiem ludzi, ktorzy wola ogladac stype na YT i jaraja sie historiami streamerow, zamiast zajac sie wlasnym zyciem, przeczytac ksiazke, obejrzec dobry film/serial albo spotkac ze znajomymi...

Magicala mozna bylo ogladac rok
@vegeciak: Aktualnie sobie mirkuje i czytam książkę dotyczącą mojego zawodu. Stratą czasu jest oglądanie nudnych streamów czego nie robię, dlatego narzekam na brak dymów, ale jak coś się dzieje to fajnie sobie na to popatrzeć, chyba po to jesteśmy na tym tagu? :)
@vegeciak: A po co marnować czas na oglądanie piłki nożnej jak możesz jechać na halę sportową i ze znajomymi pograć? Oczywiście, to zdanie to głupota i nie ma w nim sensu tak jak w tym co ty napisałeś na temat patostreamów a napisałem je tylko po to by przybliżyć Ci jak wygląda twoja wypowiedź dla kogoś takiego jak ja. W piątek, sobotę i niedzielę można spotkać się ze znajomymi, porobić to
@pafeo: nie widzisz roznicy miedzy obejrzeniem emocjonujacego meczu lub ciekawego filmu/serialu czy wyjsciem na piwo ze znajomymi, a gapieniem sie na nudnego patusa, ktory zamula na kanapie z nosem w telefonie?

Swiat nie konczy sie na patostreamach, jest wiele innych rozrywek. Jesli ktos nie potrafi znalezc sobie innego zajecia niz ogladanie grubego oszusta albo falszywego pana aferke, to ma jakis problem z glowa.

EOT z mojej strony.
@pafeo: dodaje, bo za pozno na edita:

"Kurde plastuś rzuć jakąś odpowiedź bo sobotni wieczór leci a rozrywki brak :("

Serio... Niektorzy ludzie powinni udac sie do specjalisty... Powtorze... Jesli ktos nie widzi innych rozrywek poza streamami, slini sie czekajac az ktos sie odpali zeby spedzic caly wieczor na ogladaniu przyglupow wyludzajacych hajs na nudnym siedzeniu na kanapie przerywanym udawanymi krzykami i donejtuje ta patologie, to ma powazny problem z glowa...
@vegeciak: Napisałem że moje zdanie to głupota ale napisałem je po to po to żeby Ci udowodnić jak z mojej perspektywy brzmi twoje zdanie. Ja potrafię połączyć hobby, wyjście ze znajomymi i oglądanie patostreamów. Jeżeli któryś z nich nie streamuje to nie jest to dla mnie problem i idę pooglądać coś innego albo w coś pograć. A jeżeli któryś prowadzi live'a to jak coś się dzieję włączę stream i popatrzę przez
@pafeo: nie ocenialem Ciebie, tylko autora, ktory poza streamami nie ma zycia i jak w sobote nikt sie nie odpali, to nie ma co robic. W odniesieniu do niego moj komentarz byl trafny - niech wlaczy sobie mecz, film, serial albo wyjdzie ze znajomymi do klubu, zamiast plakac ze zaden z patusow nie streamuje swojego nudnego siedzenia na kanapie...