Wpis z mikrobloga

@WstawZiemniaki: (nie grałem w poprzedniki) ale ten gameplay mocno nakręcił mnie na kupno tej częsci, liczę tylko, że to początek bo wrogowie jakoś mało responsywni, no i szkoda, że nie ma co się spodziewać otwartego świata :D bo już widzę siebie jak chodzę i po skończonej grze zabijam sobie dla relaksu.
@WstawZiemniaki: wygląda całkiem zajebiście, ale walka toporkiem wydaje się monotonna. Znaczy "biczem" też się ciągle napieprza te same sekwencje, ale uderzenia zasięgowe trafiające kilka celów dawały większą satysfakcję i może dynamikę, bo mogli zaprogramować, że atakuje Cię 10-15-20? przeciwników na raz i można się było zasięgowymi i unikami wykaraskać, a tu już przy 10 przeciwnikach chyba by się trzeba było po każdym uderzeniu turlać, żeby nie dostać od innego

Trailery bywa,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WstawZiemniaki: mam to samo. Nie ma typowej sieczki jak w poprzednich częściach tylko taktyka na każdego jednego. Od początku nie przekonywał mnie klimat i kolejne gejmpleje tylko utwierdzaja mnie w tym że w złą stronę poszli z tą serią.