Wpis z mikrobloga

Wczoraj zakładaliście tematy o najlepszych/najgorszych raperach w Polsce dlatego dziś ja zapytam was o najbardziej przehajpowanych #!$%@? w polskiej rapgrze. mój typ to szpakowaty picrel mam nadzieje że jeszcze pare ludzi go weźmie na feat, wszystkim sie znudzi i zniknie ze sceny tak szybko jak sie pojawił.
Google mi fajne zdjęcie znalazło, ale na tego po prawej to szkoda mi nawet słów XD
#rap #polskirap
silownia - Wczoraj zakładaliście tematy o najlepszych/najgorszych raperach w Polsce d...

źródło: comment_DFIrHfBqTsEux6WOfANjwqw3DW8mOMb1.jpg

Pobierz
  • 22
@silownia: ten po prawej to raczej jest przehajpowany przez liczny fanbase, a nie zwykłych słuchaczy, którzy raczej go nie biorą na poważnie. No bo #!$%@? kto będzie słuchał na co dzień o plecaku wypełnionym flotą? xD A co do ptaka szpaka to również nie rozumiem fascynacji jego osobą.
Gadanie ^^ Szpaku mając plecy w postaci Palucha i jak podszlifuje flow to będzie zjadał ( ͡ ͜ʖ ͡)

Edit: drugiego nie znam i z ryja obiektywnie patrząc, nawet nie chce ( _)
@silownia: E tam, Szpaku dużo lepszy niż kolejny ZDR TPS RTV AGD, czy 2115 gęg. Boruto EP fajne wyszło. U Palucha jeszcze sporo osiągnie.
EDIT: A najbardziej przehajpowany? Quebonafide, mimo że słucham go od Eklektyki i uwielbiam jego twórczość, to po pójściu na koncert złapałem się za łeb. Przede mną dzieci 14-15 lat, telefony w łapach, jak zaczęli grać "Hype" to gimbusy cicho siedziały. Przyszło Candy czy Bogini i piski na
@silownia: fenomen tego drugiego jest prosty, on robił muzę od kilku lat robił muzę i nikt się nim nie przejmował ale dzięki temu, że jacyś prawdziwi raperzy i fani prawdziwgo rapu w kółko mają o niego nieustający ból dupy to bardzo dużo osób o nim usłyszało, gdyby nie te wszystkie posty na wykopie to bym nawet nie wiedział kto to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Fajnie, że wspierasz
@silownia: Z drugiej strony nie kumam tego hejtu na Szpaka, może po prostu wychodzi Polska mentalność? Młody chłopak osiągnął sukces i jest nagonka? Wiadomo są gusta i guściki, ja osobiście kupuje to w stu procentach. Płyte mam, katuje cały czas. Coś jednak przekazuje sobą i tym co gra, dodatkowo robi to w mega inny sposób. Wcześniej tego nie widziałem. Poza tym jest mega pozytywnym człowiekiem, miałem okazje z nim pogadać to
@mvciekek: Tak, mówię o fanbejsie. Sam mam płyty Queby na półce i bardzo lubię jego twórczość. Jest wybitnym artystą w dzisiejszym rapie, ale mimo wszystko gdyby nie chwytliwe tracki (Euforia, Bogini, Candy etc.) to nie miałby tyle fanów. Heh, kiedyś był u mnie w mieście koncert (jakoś po Płycie roku) to było 250 osób na koncercie, teraz było ponad 4k XD
@ShadyTalezz ale to ja musze do stodoły wchodzić żeby stwierdzić że tam żyrandola nie ma? ))¯_(ツ)_/¯ w ostatnim czasie chłopaczki pokroju bedoesa, żabsonów itd itp robio wszystko na jedno kopyto, szkoda na to czasu. Jak nie chwyciłeś tego za pierwszym razem ciężko żeby po przesłuchaniu tego samego tylko u innego wykonawcy zaczęło Ci się podobać ( )
@Matt3rs: Nie no kwestia tego jak ten fanbejs bedzie wyglądał za 2,3 lata. Dwa lata temu na festiwalu Quebo mógł sobie wyjść po koncercie i tam robili sobie z nim zdjęcia, nie bylo syfu. A to co sie działo w tamtym roku chyba nie muszę tłumaczyć. :D
@ShadyTalezz jak Cię to śmieszy to się śmiej (σ ͜ʖσ) ja tam widzę na scenie paru prawilniaków, parę autotunów, paru hiphopopolo, z misją życiowo i ten taki co trzeba chwile nad nim posiedzieć i porozkminiać ( ͡º ͜ʖ͡º) jak Ty widzisz wszędzie jedno kopyto to zmień okulary kolego ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@ShadyTalezz no ta czytam to juz 6x "przez ostatnie 20 lat się robiło na jedno kopyto" i dalej sie z tym nie zgadzam ile bym razy tego nie przeczytał, bullshit ( ͡º ͜ʖ͡º) ulica była mocno na początku, ale później zaczęło się rozwarstwiać i podział juz nie był tak jednoznaczny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Ov3rKill: a teraz się pojawiła kolejna fala, w zasadzie szerzej popularna dopiero od jakichś 2 lat i wszystko niby robią na jedno kopyto? Bo robi inaczej muzę niż cała reszta powielające jakieś schematy rodem z lat 90? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ShadyTalezz strasznie generalizujesz ziąą ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡~ ͜ʖ ͡°) tak jakby przez ostatnie 2 lata nic innego nie wychodziło tylko "nowa fala". Podałem Ci wyżej przykłady chłopaczków, którzy nią płyną i maja charakterystyczny styl bycia oraz moim skromnym zdaniem są do siebie aż do przesady podobni. Mam tu na myśli to, że patrzę na chłopa to potrafię z dużą dokładnością określić jaki
Generalizuje bo mogę ( ͡ ͜ʖ ͡) nawet jak się trafi jakaś perełka, bo nie mowie że takich nie ma to i tak tylko wyjątek który potwierdza regułę ( ͡º ͜ʖ͡º)
@silownia: chyba czas odobserwowac ten tag polskirap bo takie gowno co tu sie wylalo to #!$%@?, wykopki sie zachowuja jak z pasty o ricku o mortim, #!$%@? czolowi koneserzy najlepszego rapu XD, cisną wszystko co nie jest łoniakiem i weßerem albo propsują dwa słaby które są takim syfem ze #!$%@?, a dobre młode kocury jak szpaku co chwile dostaja jakis pocisk bez zadnego konkretnego powodu, wyjmijcie te kije z dupska, truskuli