Wpis z mikrobloga

@glonstar: Tak po za żartem swego czasu znalazłem notatki mojej mamy i zapisek "moje szczęście skończyło się z chwilą urodzenia dziecka". Jako że jestem jedynakiem to chodziło o mnie. A wiąże się to z tym że po porodzie uaktywniła się jej poważna choroba. Nigdy mnie nie lubiła czułem to do małego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kilka miesięcy potem mama zmarła a ja powiem szczerze łzy nie uroniłem.
@glonstar: Miałem podobny przypadek w rzeczywistości, jak byłem w podstawówce. Kuzynka wpisała mi się do pele mele pamiętnika, a ja potem w rubryczce o niej napisałem, że jest "szuja" ¯\_(ツ)_/¯ Potem jakoś znowu się do niego dorwała bez pozwolenia, bo się braciaka pytała, czemu o niej tak napisałem. Nie wiem po co się go pytała. Po tym co odwaliła powinna sama się domyślić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@glonstar: Moja siostra była wścipska (jak to rudzielec). Prowadziła sobie jakiś tam pamiętniczek, ale do niego nie zaglądałem - za to bardzo ostro reagowała, gdy ktoś się do niego zbliżył. Sam miałem taki mały czerwony notesik, w którym miałem rzeczy typu plan lekcji i praktycznie nic poza tym. Raz jak go wzięła w ręce, to momentalnie do niej doskoczyłem i wręcz wyrwałem jej z rąk. Następnie po jakiejś chwili, gdy opuściła