Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki opłaca się brać Fallout 4 GOTY na Xboxa tylko dla DLC bo podstawkę już przechodziłem na PC? Bo wychodzi mi taniej kupić od kolegi grę ze wszystkimi DLC niż kupować season passa na pc. Słyszałem że DLC są lepsze od podstawki ale chcę znać opinie ekspertów ( ͡° ͜ʖ ͡°) #fallout #fallout4 #bethesda #xboxone
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EcoK: Tu kolega @ZaQ_1 ma absolutną rację. Podstawka bez dodatków posiada sporo bugów i jest... pusta. Poszukaj wersji GOTY jak mówisz, ostatnio kupiłem za 120 na PC, nie wiem jednak jak to wygląda na Xboxa.
  • Odpowiedz
@EcoK: To zupełna kicha, sądziłem że w porównaniu do F*ckstation Microsoft zezwolił na wprowadzanie modyfikacji. No chyba że się mylę i to leży w kwestii twórców gier :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DrakePL To leży w kwestii twórców gier, na PS4 Sony nie zezwoliło na dodanie tej opcji bethesdzie, przez co nie ma tam modów, a na Xboxie są i mają się dobrze. Wydaje mi się że po prostu mała ilość twórców wspiera mody na tyle oficjalnie jak np. taka bethesda, w której łatwość tworzenia modów i same mody to jedne z ważnych aspektów ich gier, żeby skupiać się tak bardzo na tym
  • Odpowiedz