Wpis z mikrobloga

@HowardLovecraft szczerze nie mam pojęcia co to :D mam pedzle do makijazu z naturalnego wlosia ale te zachowują się zupełnie inaczej wiec stawiam na syntetyczne wlosie.

Za jeden pędzelek płaciłem ok 2$
@HowardLovecraft mam biurko przy dużym oknie, za dnia nie używam lampki. A wieczorami lampy biurowej która ukradlam niebieskiemu xD

Ale czaje się na taki panel ledowy, bezcieniowy z chlodnym światłem. Pewnie w przyszlym miesiace kupie :p
@HowardLovecraft uzywalam kiedyś takiej ze szklem powiekszakacym u kolezanki i powiem szczerze, ze nie jest to za bardzo praktyczne. Nie podobala mi się praca z ta lupka.

Myslalam o takiej podluznej wlasnie
@Shyvana: No ja właśnie też mam obawy co do wygody użytkowania takiej lampy z lupą. Nad podłużną myślę od niedawna, ale nie mam za bardzo rozeznania w tym temacie. Jaka moc światła byłaby do takiej najbardziej odpowiednia, ewentualnie jakieś dobre modele, godne polecenia masz upatrzone? Bądź tak dobra i zarzuć linkiem (albo dwoma) :D
@HowardLovecraft: Wiesz ja nie maluję na płótnie ani na kartce tylko na paznokciach xDD A zamiast farb używam lakierów i paint geli xDD więc obracam się raczej w sprzętach typowo salonowych itd
Ogólnie jestem na jednej grupie na fb i to kopalnia wiedzy, tam są polecane najbardziej 2 lampy do takiego dłubania

1. Lampka z ikei + trzeba dokupić żarówkę z chłodnym światłem jak najmocniejszą:
https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/70355455/

lub jej trochę większa siostra
@HowardLovecraft: nie wiem czy tutaj działa idea im większa moc tym lepiej, ale pewnie tak :DD

A tak swoją drogą to nie zamawiaj z Polski nic, szkoda kasy :P Te same lampy znajdziesz na Ali sporo taniej.

Takie przykłady pierwsze z brzegu to np lampy paznokciowe do żeli i hybryd. Na ali absolutnie najdroższa i najlepsza lampa to maksymalnie 45-50$, utwardzi wszystko, hybrydki nawet w 5sekund. Na nasze wychodzi jakieś 170zł.
@HowardLovecraft: Jakby różnice były rzędu 10% to też bym pewnie tak myślała, ale jednak moja wewnętrzna cebula krzyczy jak widzi ceny 2 czy nawet 3 krotnie wyższe, zwłaszcza w odniesieniu do droższych przedmiotów a nie pierdutki za 5zl ¯\_(ツ)_/¯
@Shyvana: Ja, odkąd odkryłem swoje hobby, wewnętrzną cebulę musiałem związać łańcuchami, dociążyć jeszcze betonowymi bucikami dla pewności i... wyrzuciłem ją do najciemniejszego zakamara piwnicy :) A portfel widzi to wszystko i tylko jęczy z głodu :)