Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu użytkownika @kozakWnecieRAFONIXwSwiecie:, który napisał m.in.:

Dużo maciusiów pisze „dlaczego wyzywacie Gurala a magicala nie?” Już tłumacze różnice które moim zdaniem magical jest pikusiem przy plastusiu


Większej bzdury nie czytałem. Ale po kolei:

dziecko które trafi na live/shot magicala, zobaczywszy meneli siedzących na zapierdziałej kanapie w syfie z w tle krzycząca menelicą to raczej nie zainteresuje się oglądaniem.


Polecam pojechać na jakieś targi albo turniej (PGA, IEM, itp.) i zobaczyć co się dzieje wokół tucznika, jak oblegany jest przez gimnazjalną (albo młodszą) młodzież. Grubas nawet sam swego czasu wrzucał zdjęcia z "fanami", na których widzieliśmy jego, Baobaba, Arsena. Nie ma co... Świetne przykłady dla dzieci.

mówienie że magical niszczy rodzine, goha, jaca jakby chcieli to przestali by chlać i poszliby się leczyć.


Z alkoholizmu nie jest tak łatwo wyjść. Poza tym jeśli grubas nie chce pomagać swojej "rodzinie", to niech przynajmniej jej nie przeszkadza. A on to właśnie robi, sprowadzając na Urzędniczą margines, przynosząc ze sobą alkohol, zachęcając Gochę do picia, itp. itd. Wiele razy widzowie wpadali tam poza streamem, w mieszkaniu było czysto, Gocha w spokoju oglądała sobie TV, w najgorszym razie popijając puszką browara. To grubas przynosi wódkę, wino, szampany, robi kociołki...

przez magicala Łukasz trafił do bidula. To matka zajmuje się dzieckiem a nie brat, to że jest bezrobotna, żyją w patologii to nie spełnia norm wychowywania dziecka, wina matki.


To magical urządził Łukaszowi remont na kilka miesięcy przed zakończeniem roku szkolnego, gdy ten powinien uczyć się do poprawek. To magical zapraszał wtedy widzów i patolę, to magical urządzał imprezy do białego rana. Kurator wiele razy wspominał, że "streamy są problemem". I co? I nic... Pazerny grubas przecież nie zrezygnuje z całkiem dochodowego "biznesu", który pozwala mu kupować drogą elektronikę, jeździć po różnych miastach, chodzić do kin i klubów...

Poza tym co dzieje się teraz? Łukasz trafił do bidula, ok. Co robi grubas? Wyciąga go regularnie na "urlopowanie" do mieszkania na Waryńskiego i zamiast zapewnić mu wtedy warunki do nauki, pozwala grać 24/7 na kompie i wykorzystuje do swoich streamów (zmuszając do dowożenia na Urzędniczą taksówką różnych zapomnianych rzeczy - to potwierdzone - oraz zmuszając do siedzenia do późna, oglądania streamów tucznika i wysyłania fejkowych donejtów - to niepotwierdzone). Nie ma co... Świetny, pomocny, starszy braciszek...

Mam przypomnieć z jakiego powodu Łukasz dostał po głowie w szatni? Dlaczego bardzo prawdopodobne, że jest szykanowany w szkole? Bo jest bratem "obłudnika"...

magical demoralizuje młodzież. Owszem w pewnym sensie tak. Ale powiedzmy 15 latek po obejrzeniu live, zrobi kociołek i zacznie pić z mamą?


Kociołka w domu oczywiście nie zrobi, ale być może urwie się z ostatnich lekcji i pójdzie za garaże pić/palić z kolegami? A może wpadnie na Urzędniczą i zostanie poczęstowany przez magicala (co grubas swego czasu robił)? Poza tym oglądając taką patologię młody gówniarz dowiaduje się, że nie ma w tym nic złego, że to coś normalnego, popularnego. Dzieciak zaczyna myśleć, że nie musi się uczyć, bo w przyszłości zostanie wielkim streamerem "jak magical".

Do "przewinień" tucznika możesz jeszcze dodać choćby wyłudzenia na streamach chatytatywnych czy to, jak traktuje rodzinę i znajomych (sławne "Moje problemy są 100 razy ważniejsze niż Twoje życie śmieciu").

Zarówno magical, jak i gural/rafonix/rafatus/bystrzak (i inni - pominięci) to rak polskiego YT. Licytowanie się kto jest większym patusem, kto mniejszym, nie ma najmniejszego sensu. Wszyscy oni powinni jak najszybciej zniknąć z YT i dziwi mnie (a może nie tylko mnie), że Wykop jednych (np. gurala, rafonixa, boxdela) atakuje, a innych broni (magical). Po stronie tucznika można było stać na początku remontu w marcu ubiegłego roku, gdy mało kto go znał i po pierwszych streamach faktycznie można było odnieść wrażenie, że jest zabawnym, "niewinnym" i nieco nieporadnym grubaskiem, który swoimi streamami próbuje pomóc bratu i rodzinie, a przy tym dobrze się bawić.

Współczuję ludziom, którzy takiemu marginesowi wysyłają jakąkolwiek kasę...

#patostreamy
#grubyoszust
#gural
#boxdel
#rafonix
#bystrzaktv
#danielmagical
  • 10
@vegeciak: nie rozumiem tego postu. To było moje obiektywne zdanie na temat kto jest bardziej demoralizujący gural vs magical, wiele osób się ze mną zgodzi ze to gural jest tym gorszym. Po drugie, cały post zalatuje sarkazmem. Nie spodziewałem się że czytający weźmie do tego stopnia poważnie, że aż zrobi osobny wpis odwołujący się do moich słów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po trzecie, po raz N powiem
@vegeciak: rok 2k18 vegeciak nadal piszę rozprawki na temat jaki to tucznik jest zły itd. xD, kolego @vegeciak my to wszystko wiemy i tak naprawdę nie obchodzi nas to w jakich warunkach oni żyją czy aroganckiego łukaszka zabrali do bidula dla niego to i nawet lepiej, lubimy oglądać magicala nie dla niego a przede wszystkim dla pozostałych bohaterów którzy nadają urzędnicznej specyficzny i niepowtarzalny klimat i to, że magical jest tępym,
@vegeciak: Żeby nie było, nie bronię Magicala i mam zamiar po Plastusiu brać udział w dalszych akcjach przeciwko patusom ale jego streamy lubię oglądać (chleba, igrzysk). Jestem jednak za tym żeby te streamy były transmitowane na innej platformie, poświęconej tego typu rozrywki, dozwolonej od lat 18. Co do donejtów, każdy inteligentny wykopek donejtuje co najwyżej w celu wywołania większych dymów (donejt na Kononowicza, który tak go striggerował, że wyłączył streama, donejt
@vegeciak: Kiedyś nie było magicali ani gurali i była jeszcze większa patologia niż teraz. Starsze roczniki pamietają solówki po szkole, dragi i najazdy policji z psami na szkoły, materiały pirotechniczne na przerwach, nakładanie koszy nauczycielom itp. Więc nie zbawiajmy kur*a swiata na siłę. Jak nie będzie tego, to sobie tak czy siak dzieciak sobie znajdzie inny materiał w necie i to moze jeszcze gorszy jak nie z poslkiego youtube np. z
@kozakWnecieRAFONIXwSwiecie:

nie rozumiem tego postu.


Wcale mnie to nie dziwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To było moje obiektywne zdanie


"obiektywne", "zdanie" - wybierz jedno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na temat kto jest bardziej demoralizujący gural vs magical


Swoim wpisem próbowałeś (co sam zaznaczyłeś na wstępie) odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Wykop tucznika broni a np. gurala atakuje. Posłużyłeś się "chorymi" tezami, które ja właśnie
@vegeciak: „obiektywne, zdanie wybierz jedno” nie zrozumiem, mam własne zdanie po prostu..

„Swoim wpisem próbowałeś...”
Napisałem wyżej to było sarkastyczne, z małą dozą mojego obiektywizmu. Jak np to że 10 latek zainteresowany gameplayem prędzej trafi na Gurala który sam siedzi przed kompem niż meneli.

„Zrobiłem osobny wpis..”
Nie mam 15 lat żeby usuwać niewygodne posty, jak mam być szczery to nawet #!$%@? w to mam ( ͡° ͜ʖ ͡