Wpis z mikrobloga

Jeszcze 2-3 miesiące temu Prawiczek spokojnie wyciągał 1000 złotych w kilka godzin. Dzisiaj siedzi na strimie pół dnia i nie ma nawet 500. Bardzo ci tak dobrze, prawiczku. Miej świadomość, że twoja kariera na polskim YT już się kończy i niedługo będziesz musiał wysłać CV do Amazona.

#bystrzaktv #danielmagical #bystrzaktv #gural #patostreamy
Pobierz P.....o - Jeszcze 2-3 miesiące temu Prawiczek spokojnie wyciągał 1000 złotych w kilka...
źródło: comment_zuLHGQ0tMxdCscCUmYuTOIBooOiJ0UCz.jpg
  • 15
@PanEdzio: większość czasu nudne, ale czasem są tam takie akcje, jakich nie powstydziłby się niejeden patostreamer... shoty nie kłamią :) pokażcie mi streamera, u którego co drugi stream walą się po pysku? dzisiaj Bystrzak miał starcie z Pędzlem nie na żarty...
@zryta-beretka: Niby tak, czasem zdarzają się dobre akcje (moja ulubiona to walka z Agatką), ale mimo wszystko nie przekonuje mnie to. Myślę, że najlepsze akcje u Bystrzaka są jeszcze przed nami. Jak rzeczywiście jego dochody znacznie spadną to będzie się starał zadowolić widzów jeszcze bardziej niż na początku swojej kariery na YT. Wtedy zobaczymy dymy na jakie zasługujemy.