Wpis z mikrobloga

Mam pytanie dla osob ktore postanowily zniszczyc gurala czy nie bedzie wam glupio gdy chlopak po prostu sie powiesi bo chyba do tego dazycie ja rozumiem ze gosciu zrobil bardzo dużo zlego i zasluguje na kare ale niektóre osoby tutaj poprostu chyba chca zeby chlopak sie wyhustal albo cos a pozniej pewnie jeszcze na grobie dokleic kartke o znanej tresci( ͡º ͜ʖ͡º)
#danielmagical #gural #patostreamy
  • 17
@Jurek920: nikt nie chce żeby się chłopak powiesił, na takiej zasadzie może w ogóle zlikwidujmy kodeks karny, kodeks skarbowy i nikogo nie ścigajmy bo przecież biedni ludzie są nękani. Jest dorosły powinien mieć świadomość co robi, a robi rzeczy szkodliwe i ma wpływ na dzieci, które zamiast mózgu będą miały peta. Niech się usunie z YT i idzie do normalnej pracy. Tak ciężko pójść do pracy, wiadomo łatwiej żyć za hajs
@Jurek920: Gdyby miał Jaja to przyznał by nam racje, po przepraszał wszystkich, i mógł by sobie dalej stremować, ale on nie ma jaj żeby tego robić, wiec też nie będzie miał jaj targnąć na własne życie, no chyba że zrobi to tylko i wyłącznie dla atencji, jaki to on nie jest biedny.
@Jurek920: pomyśl o tym w inny sposób, kiedyś pokazał łaskę w stringach nie mówiąc jej o streamie i kilku K ludzi namówił ja do pokazania tylka, a potem brechtal ze cenzury nie było i ze jest szmata, przypominam, ze robił to wiele razy, co jak by trafił na taka dziewczynkę, zrobiłby to samo i ona targnęła by się na życie przez idiotę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)