Wpis z mikrobloga

Izotek, najlepszy lek #!$%@? na trądzik. Depresja w gratisie. Brałem w gimbie bo miałem ryj jak księżyc i czułem do siebie odrazę. Miałem taki ryj że brzydziłem się rano umyć twarz. Śniło mi się dwa razy że stoję przed lustrem i zrywam sobie ciało z twarzy. #!$%@? mać. Podobno na słońce przy tym leku nie można wychodzić. Mi na mózg #!$%@?ęło i siedziałem zamulony na trawie gdy koledzy na boisku grali w piłkę na wuefie. Czułem się jak odrażający jaszczur albo inna paskuda która nie zasługuje żeby wychodzić na światło dzienne. Z rodzicami też ciężko miałem bo mnie cisnęli od nieuków i że będę robił łopatą, ile bym nie zrobił zawsze było mało, dobre oceny w prestiżowej szkole to było dla nich nic, #!$%@? coś przeciętnego, ja miałem z siebie dawać dwieście procent jak Chińczyk. Zamykałem się w sobie i uciekałem w internet mocno. Karuzela #!$%@? się nakręcała. Szukałem dziewczyny na potęgę ale teraz to sądzę że chodziło mi tylko o poczucie bycia akceptowanym orzez kogoś w całości. #!$%@? tak się ośmieszałem przed wszystkimi znajomymi. Byłem zjebem i dziwakiem. Pamiętam że kiedyś nawet siadłem pod ścianą na korytarzu w szkole, zasłoniłem się kapturem i zacząłem beczeć. #!$%@? mać. Piszę teraz i płaczę bo znowu łykam to gówno. Skóra taka wysuszona że mam łupież na brwiach. Usta spękane i muszę używać pomadki a moi znajomi uważają że to pedalstwo bo są ignorantami. Ja #!$%@?ę, patrzę na siebie w lustrze i zaczynam płakać, co jest #!$%@? nie tak, dlaczego nie mogę mieć normalnego życia tylko tyle cierpię jak #!$%@?. Nawet #!$%@? mnie jak inni się śmieją, bawią, żartują bo ja tylko siedzę i zakładam uśmiechnięta maskę. Gdy staram się dołączyć do nich to czuję się jakbym udawał kogoś innego jakbym bawił się z dzieckiem, wiecie, dostosować się trzeba do niego.
#!$%@? mać.
#gorzkiezale #przemyslenia #zalesie #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • 1
@Daleth2202 współczuję strasznie, musisz przejść leczenie do końca i stosuj jakieś kremy nawilżające, nie poddawaj się bo będzie tylko lepiej, trzymaj się i pozdrawiam
  • Odpowiedz
  • 0
@Daleth2202 bierz, Izotek potrafi zdziałać cuda i daje sobie rade z każdym rodzajem trądziku, myślę, że warto jakiś czas pocierpieć a potem mieć to wszystko z głowy
  • Odpowiedz
@Daleth2202 ech tez kiedys nienawidzilam patrzec na siebie z powodu pryszczy. W nich widzialam powod moich wszelkich niepowodzen i to w sumie moze byc racja, bo niska samoocena podkopuje wszystko. Tyle, ze z leczeniem wystapila inna sytuacja, bo wystarczy, ze ureguluje hormony tabletkami antykoncepcyjnymi i jest ok
  • Odpowiedz
@Daleth2202: nawet w pracy czasem widze jak dorośli mężczyźni używają pomadki więc to nie jest aż takie pedalstwo więc nie spinaj się tak przynajmniej tą pomadką, co do reszty to powodzenia w leczeniu
  • Odpowiedz
Hej polecam tabletki NONACNE wiem że są drogie ale ja je stosuje. Zawsze kupuje 3 opakowania i biore 1 dziennie przed spaniem. Tabletki najlepiej kupić jesli ma sie mocny tradzik i inne tabletki nie daja rezultatu u mnie zaczely dzialać po 2 mieś stosowania efekt rewelacja . http://nplink.net/2eMWbt0p
  • Odpowiedz