Wpis z mikrobloga

Przeglądałem sobie dzisiaj taki zachodni wykop - reddit, z pewnością znacie, ale chyba byłem niezalogowany i taki kobiecy subreddit się przedostał się przez mój filtr #!$%@? społecznego:
TUTAJ

tl;dr: różowy zaprosił na kawe turboprzystojnego niebieskiego u którego sądziła że nie ma najmniejszych szans i okazało się, że rzeczony jednak ma ochotę się z nią zobaczyć! Mało to fascynujące, wiadomo. Najlepszy w tej historii jest jednak ten fragment

But the thing I found out, the whole point of that story and what really blew my mind is how insecure that man is. He doesn't even see himself as handsome !!! Actually, the most handsome man I ever saw probably couldn't believe that a girl like me just texted him out of the blue...


Rozumiecie? To ciacho umówiło się z jakąś różową, która nie powinna mieć u niego szans i do tego nie uważa się za przystojnego oraz ma jakieś problemy ze sobą (albo udaje żeby zaliczyć). Cały morał z tej historii dla normictwa jest taki, że należy próbować, wierzyć w siebie i całe to kołczingowe gówno. Natomiast morał dla przegrywów jest taki, że laska spróbowała się umówić z przystojniakiem głównie przez wygląd i nie miało znaczenia, że jest w jakimś stopniu #!$%@?. Ergo według #logikarozowychpaskow warto próbować i w sumie nie ma znaczenia za jakiego się uważasz dopóki dobrze wyglądasz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

over 9000 wgóregłosów, masowy kwik normictwa że warto w siebie wierzyć i próbować, nawet jeśli uważamy, że ktoś jest "z poza naszej ligi", ale gdy jakiś #przegryw by napisał że spróbował u pięknej różowej to by dostał radę "może celuj w kogoś ze swojej ligi, a nie same 8/10". Tak was widzę normiki i pogardzam po stokroć waszą hipokryzją. Pokazuje też jak łatwo maja różowe paski ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rozwojosobistyznormikami maybe?
  • 13
@Almost_a_wizard: postawiłeś sobie durną tezę i teraz szukasz postów w internecie które tę tezę potwierdzą - tak zwana karuzela #!$%@?

może podlinkuj jakiś post ze zmianynaziemi.pl i też opowiadaj że to prawda bo tak napisał ktoś w internecie co ?

do tego kisne że jeżeli facet nie uważa się za przystojnego to jest wg. ciebie przegrywem - wtf? niejeden normalny facet uważa się za mało przystojnego i ma normalne szczęśliwe życie
@BalonowyBalon:
Też opierasz bardzo śmiałe tezy na podstawie swoich dowodów anegdotycznych lasek, które łaknęły od ciebie atencji poprzez mówienie jakie to one brzydkie i niepewne siebie. Klasyczny baicik i troszkę #!$%@?ć twoje historie z życia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Też mam dużo "koleżanek" i mogę sobie rzucać choćby i do śmierci tekściki o którym niby by myślały przez miesiąc, ale to tak nie działa kumplu. To twój
@Almost_a_wizard: bo te rady żeby mierzyć niżej dawaliby mu przegrywy a nie normalni ludzie więc wiadomo że one byłyby #!$%@?,

a co powiesz na rady na wykopie typu

"jak masz 170cm to się zabij"
"jak nie ruchałeś przed 20 rokiem życia to jesteś śmieciem"
"ona ma cie ze gówno, lepiej idź na "divy" "
?
żaden normik tak nie pisze tylko przegrywy spamujecie takimi tekstami a potem się dziwisz że rady
Bo normiki żyja w swojej bańce samopotwierdzenia i błędu poznawczego jakim jest wiara w uczciwy świat kiedy dochodzi do rozważania o ich sukcesach w związkach etc. Dla nich istnieje ich przykład kiedy oni spróbowali i im się udało więc mieli albo ich charakter, ciężka praca lub też wygląd na który pracowali nie biorąc pod uwagę że po prostu wygrali w genetycznej loterii i próbują wmawiać te wszystkie wspaniałe rady przegrywom wierząc realnie
@Almost_a_wizard:
zaprzeczam temu co mówisz
- nie daje ci żadnych porad
- nie wierze w uczciwy świat

twój dowód anegdotyczny różni się skalą ale na moją niekorzyść bo osobiście znam dużo szczęśliwych ludzi którzy według przegrywów przegrali na genetycznej loteri a mają normalne szczęśliwe życia, znam osobiście więcej takich ludzi niż jest aktywnych przegrywów na tagu #przegryw a jeszcze więcej takich wygranych ludzi co mają 170cm i krzywą mordę widzę z
@BalonowyBalon:
O tak, zaprzeczyłeś wszystkiemu, bo ty jeden dzbanuszek nie wierzysz, ale jednocześnie się tymi błędem posługujesz. Kiedy widzisz gościa 170 cm z krzywą mordą i ładną laską u boku pewnie sobie tłumaczysz że czymś nadrabia, bo to byłoby nawet uczciwe, a on po prostu nie jest #!$%@? i miał lepsze uwarunkowania środowiskowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie to ciągle zwierzęta i to mityczne ruchanie pozostaje najważniejszym
Kiedy widzisz gościa 170 cm z krzywą mordą i ładną laską u boku pewnie sobie tłumaczysz że czymś nadrabia, bo to byłoby nawet uczciwe


@Almost_a_wizard: nie tłumacze sobie tego bo to jest normalne, przegrywy na wykopie zawsze tłumaczą że albo bogaty albo ona to tak naprawde 2/10 albo #!$%@? wie co jeszcze, nawet pod zdjęciem Nicka Vujica wypisywali litanię #!$%@? i przekrzykiwali się że oni to mieli gorzej a on w
@BalonowyBalon:
Odniosłem się do tego ruchania tylko dlatego, że to właśnie ty o nim zacząłeś. Nie jest to jakaś ostateczna obsesja, ale z pewnością ważny element, a człowiek go pozbawiono nie jest w świecie związków/randkowania pełnowartościowym uczestnikiem i żadna gadka tego nie zmieni.

Depresja, fobie społeczne itp. to oczywiście choroby, ale często są bardziej przyczynami jak skutkiem, ewentualnie się uzupełniają. Ponadto mało jest prawdopodobne, że kilka tabletek przepisanych przez psychiatre cokolwiek
Nie znoszę przykładu wybrakowanych bądź upośledzonych ludzi jako uzasadniania jakiejś tezy, bo uważam że wiążą się z nimi tylko i wyłącznie ludzie z jakimiś kompleksami zbawiciela, którzy są równie skrzywieni przez los.

@Almost_a_wizard: masz coś do ludzi skrzywdzonych przez los? to tym bardziej brawo dla nich jeżeli mimo jakiejś krzywdy mają normalne życie a nie są przegrywami

kilka tabletek przepisanych przez psychiatre cokolwiek zmieni, wiem to po sobie.

kilka tabletek nie
@BalonowyBalon: No jak widzisz nie każdemu jest dane mieć normalne, ale jak mówiłem - już im gratulujesz jakby to było ich osiągnięcie, jakby sobie na to co najmniej zasłużyli, a to po prostu zlepek losowych czynników i założenie że uczciwy świat niby dał kadłubkowi kochającą żonę w zamian za to że #!$%@?ł mu członki xD

Terapia i farmakologia nie mają nic do mojego nic do mojego stwierdzenia o hipokryzji normików w
@Almost_a_wizard: w tym poście odpowiadali przegrywy a nie normiki, żaden normalny nie daje takich rad

ale jak jesteś z tych co opowiadają o zlepku losowych czynników to nara, ja tam wole mieć kontrole (jak nosaczsundajski) każdy jest kowalem swojego losu mimo tego że życie jest niesprawiedliwe oczywiście i każdy zaczyna z innymi kartami - takie moje zdanie, powodzenia w swoim wyobrażeniu świata