Wpis z mikrobloga

Jak człowiek kiedyś wchodził na insomnie to czuł się kimś, że życie ma smak jak Sqzi po weekendzie wstawiał zdjęcie kolejnego szlaufa, którego wyrwał na imprezie z kumplami to każdy wiedział, że SOGi się posypią. Ludzie tam nie żalili się jakie życie jest #!$%@? albo jak forme trudno zrobić. Jak ktoś narzekał to zaraz mlkv go prostował a reszta użytkowników rozpisywała cykl. Tak się żyło.... a nie to co teraz...Testo jak odbierał telefon to pytał o nick na inso, żeby wiedzieć czy jesteś kimś a do wykopu to wstyd się przyznać bo zaraz łatke spierdoxa się dostaje. #feels #testoviron
Miscellaneous - Jak człowiek kiedyś wchodził na insomnie to czuł się kimś, że życie m...

źródło: comment_wi5ftDDH3JPax66znIgJvxxTHMnGfagz.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: #insomnia była zajebista .
Nie pamiętam już typa ,ale był lodziarzem i Sqzi często go za to #!$%@?ł.
Ten lodziarz kiedyś na jakimś forum dla kulturystów wstawił swoje zdjęcie (sylwetka a'la oscarek) w złotych majtkach - #!$%@? ,ale wtedy wyłem ze śmiechu jak koksy łapały bulwers ,ze po co on to wstawia !
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: to też pamiętam i coś się w tym temacie też udzielałem ;)
A co do tuningu to była jeszcze akcja , jak jakiś kolo spytał jak podkręcić kompa to mu kazali powiercić otwory w obudowie ,a ten to oczywiście zrobił ( nie moge znaleźć źródła)
  • Odpowiedz
hejka

ostatnio zaczalem prowadzic bardziej doglebna analize tego, co sie dzieje wokolo i zaczynam wyciagac niepokojace wnioski. wszedzie gdzie nie pojde na impreze, widze yebana szara mase studenciakow w KOSZULACH. skorwysyny, nie wiem czy w klubie na 200 studenciakow znajdzie sie chociaz 10 ktorzy nie sa ubrani w jakas koszule.

czarna, biala, kolorowa, w paski, z dlugimi rekawami, z krotkimi, z bazaru czy z zary - wszystko jeden chooy. ma byc KOSZULA.
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: Mnie jeden wątek zapadł w pamięć. Jeden koleś się żalił i martwił o siebie bo miał jakąś nową dietę, którą stosował przez jakiś tydzień, może dwa. A problem polegał na tym, że bardzo rzadko się wypróżniał. Kolesie od razu się go zaczęli pytać co dokładnie je, jak trenuje i czy nie ściemnia bo chcieli mieć podobnie - wierzyli, że całe żarcie się przyjmuje i nic się nie marnuje. A autor
Brydzo - @Miscellaneous: Mnie jeden wątek zapadł w pamięć. Jeden koleś się żalił i ma...

źródło: comment_lzCso49i4x9WpbWE5ycbqL0kcsCFM7fl.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Miscellaneous: ch*ja wiesz i dalej rozsiewasz ta ciemnotę a wykopki łykają wszystko jak #!$%@?...znam osobiście twojego idola sqziegio od dzieciaka, i to co jest sprzedana w internecie a jaki jest ten koleś naprawdę to dwie zupełne inne bajki.
  • Odpowiedz
  • 2
@Miscellaneous
@wojciech-ogien i co z tego, kogo obchodzi czy to prawda, wazne ze byla krecona beka(ʘʘ)

Remont u zaby
Inso cd
Potyczki slowne Banana, dona, mleka z Tanem

Jak siadl temat to czlowiek po nocach siedzial, czytal i plakal ze smiechu.
Teraz wejde raz na jakis czas ale sie zrobil syf, ogolnie martwe forum.
Ps. Skad masz hajs?
  • Odpowiedz
@wojciech-ogien: to sie odnies konkretnie z czym #!$%@?. Lubilem goscia czytac i na facebooku jest taki sam jak na inso a w codziennym zyciu byl ministrantem? Byla beka i to sie liczy a czy na codzien liczyl calki czy robil sobie zdjecia z #!$%@? to mi to lotto. Ciekawie zaczales wypowiedz ale nic z niej nie wynika.
  • Odpowiedz