Wpis z mikrobloga

@Lookbehindya zrewiduj swoje ustawienia prywatności, ustaw wszystko na tylko dla znajomych i problem solved, zostaw tylko ewentualnie publiczne jakieś stonowane zdjęcie profilowe żeby szukający Cię znajomi mogli rozpoznać.
  • Odpowiedz
@Brother_of_Steel: Po prostu bawi mnie takie #!$%@?. Kto może z tego korzystać...No nie wiem, połowa świata? Chcesz przykozaczyć bo Ty jesteś wybrańcem i Ty z tego narzędzia szpiegowania, manipulacji i poprawności politycznej nie korzystasz? Zmartwię Cię, na wykopie takich jak Ty pełno więc nikomu nie zaimponujesz xD
  • Odpowiedz
@nn1upl jeżeli analizujesz wszystko przez pryzmat ratlerka, co to musi sobie poszczekać, to masz rację. Bo opinie, są jak dziury w dupie. Ty ją masz, ja mam i zaręczam Cię, że obie tak samo śmierdzą. Także wiesz, bez napinki, bo Ci żyłka piardnie.
  • Odpowiedz
odpisałam mu że nie mam czasu na rozmowę z obcymi Odpisał mi że oczekuje ode mnie innego zachowania i to co napisałam jest brakiem szacunku dla jego osoby.


@Lookbehindya: wyczuł kłamstwo albo to jakiś mirek z fałszywym profilem na Fb XD
  • Odpowiedz