Wpis z mikrobloga

Witam szanowne grono wykopu. Wykop był mi znany ze słyszenia na youtube. Dopiero kilka dni temu odwiedziłam ta stronę i pochłonęłam się w lekturze( ͡° ͜ʖ ͡°) wszystkie moje przeczucia okazały sie prawda jesli chodzi o gurala, boxdela i innych. Nie raz oglądając shoty i słysząc co plastuś gada do tych dzieci nie wierzyłam własnym uszom, dziwiłam sie ze jeszcze nikt sie tym nie zainteresował. Na szczęście sie myliłam. Dziękuje()
#danielmagical #gural #boxdel #patostreamy #polskiyoutube
  • 16
@vestaxa: Hej witamy w szeregach. Po pierwsze nigdy nie brataj się z żadnymi streamerami, zasada jest taka że to my mamy władzę nad nimi a nie oni nad nami. Czasowo współpracujemy z niektórymi w ramach korzyści dla obu stron, czasami zdarza nam się #!$%@?ć za coś taką osobę jednak nigdy nie pozwalamy aby osoba nie związana z wykopem mogła ją obrazić. Aktualnie jesteśmy w trakcie małej bitewki bo wojną nie można
@Bory: poszło parę znaków interpunkcyjnych i zdania napisane w miarę sensownie , więc myślę że do 3 klasy podstawowej włącznie takiej składni zdań jeszcze nie uczą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
spodziewałam się, ze zostanę posadzona o szpiegostwo tym bardziej, ze założyłam konto w czasie "wojny" i na dodatek sie przywitałam, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana xD a posądzanie mnie o to ze należę do "armii" gurala mnie obraża ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@vestaxa: administracji to wisi podobnie jak moderacji bany nie poszły za "szpiegostwo" na rzecz gurala bo większość serwisu ma to w dupie, może aktywnie trolluje go z 30 osób ( i to i tak max ), bany poszły za robienie syfu jak i za nie posiadanie 13 lat :) a że zielonki raczej na mało rzeczy mogą sobie pozwolić zanim dostaną perma to szybko to poszło.