Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że wiem co się dzieje z @BOXDEL . Otóż wygląda na to, że spam maili do mediów, który został wykonany w ciągu ostatnich kilku dni przez wykopków, przyniósł efekt i media zaczęły kontaktować się z youtuberami w celu uzyskania od nich komentarza odnośnie zachowania gurala. Podobna sytuacja miała miejsce tuż przed banem dla Rafatusa i również wtedy każdy z jupiterów nabrał wody w usta i siedział jak mysz za miotłą.

Powód tego jest prosty, nikt nie chce, aby jego kanał został usunięty razem z kanałem gurala. Do usunięcia nie trzeba nawet twardych dowodów, w przypadku Rafatusa wystarczyło samo zapytanie do rzecznika Google Polska i kilka shotów. Podejrzewam więc, że jeżeli jakiś dziennikarz wysłał podobne zapytanie, ale tym razem zawierające groźby karalne, nakłanianie nieletnich do innych czynności seksualnych, znieważanie za pomocą środka masowej komunikacji, itp., to dni gurala są policzone i wyłapie perma bana na YouTube lada dzień.

Dlatego właśnie Bombel boxdel nie chce się wychylać, bo zdaje sobie sprawę, że jak trafi Gurala to on może wyłapać rykoszetem, a po co ryzykować najbardziej wartościową rzeczą którą posiada, czyli kanałem YouTube.

#gural
#patostreamy
#danielmagical
  • 7