Wpis z mikrobloga

Hej mireczki! Pora na film i małą ścianę tekstu :D

Zawody ukończyłem na drugiej pozycji w klasie, 0,17s(!) za Paweł - świetny trzeci przejazd, graty raz jeszcze! :D oraz 4s przed Krzysztofem Wiznerem. Generalka również wygląda nieźle - na 30 aut 13 pozycja jest całkiem niezła jak na auto z 75KM na pokładzie, choć zawsze mogło być lepiej :D

Kto jeszcze nie obserwuje - zapraszam na facebooka https://www.facebook.com/rallyholic/ - tam jest mi nieco łatwiej publikować treści oraz nie ukrywam - staram się robić grunt z zasięgami pod przyszłych sponsorów :D

Szczegółowe wyniki: http://www.akkp.pl/2018/03/za-nami-i-runda-mob-pzm-autoslalom-11-03-2018r/

Generalnie patrząc na onboard jestem dosyć zadowolony z jazdy - było widać kilka potknięć, czasem nie byłem jeszcze pewien zachowania auta w 100% (ale w 90% już tak :D) i brakło zdecydowania, np. zbyt szybkie odpuszczenie gazu lub trochę zbyt mocno podniesiony tył hamulcem.

Jest jeszcze nad czym popracować i czego się pouczyć, mimo niezłej powtarzalności (ok. 0,2s lepiej co przejazd) i raczej braku większych błędów, widać że da się jeszcze nieco z tego autka wycisnąć :D

Tu pragnę też podziękować partnerom - bez wsparcia Stolarnia Wojciech Jędrzejewski i SZOPCAR Łukasz Szopiński taki wynik i takie sprawowanie się autka byłoby niemożliwe... Krótsza skrzynia sprawiła że auto zachowuje się TOTALNIE inaczej, zmiana oczywiście w dobrą stronę - zwykle nie muszę już czekać na przyspieszenie, tylko wciskam gaz i jadę :D Fajnie to widać od startu, a wyniki mówią same za siebie :D

Co dalej? 25.03 MiniMax organizowany przez Automobilklub Toruński na poligonie w Toruniu - zobaczę jeszcze jak będzie wyglądała pogoda, ale myślę że na 80% będzie ścigane

----------------------------------------------------------------------
Chcesz być na bieżąco z postępami i kosztami rajdowania? Śledź mój tag! :)
#gumizakolkiem

Dla najświeższych informacji wejdź na #snapchat rallyholic oraz zerknij na #facebook - RALLYHOLIC :D

#motoryzacja #rajdy #samochody #wyscigi #carboners #rajdy24
#gumizakolkiem
Gumi5 - Hej mireczki! Pora na film i małą ścianę tekstu :D

Zawody ukończyłem na dr...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach