Wpis z mikrobloga

Wszyscy na reddicie płaczą, Gold1, Elita 3/2, że te kwalifikacje, to ciężkie #!$%@?. Ja nie wiem, czy to ja mam jakiś mm z dupy, czy o co chodzi, ale czy to o stroje, czy o tę kartę, to ja nie mam żadnych problemów... Jak żyć, skoro ranga w LW nie idzie w górę :/
#fut
  • 14
@djnorbert: Mi wczoraj się nie udało pomimo 3 prób - w pierwszych dwóch trafiłem na graczy z elity z naprawdę mocnymi składami 5-6 ikon standard. W ostatniej próbie przegrałem bo już byłem zmęczony, nie mogłem się skupić. Spróbuję dziś jeszcze kilka razy.
@djnorbert: no jak ja nigdy problemow nie mialem w dkt, bo za pierwszym razem z reguly, to wczoraj, gralem kontra 2x top 100 w finale i polfinale to jednak bylo ciezko :D ale do ugrania na spokojnie bez stresu
@chim3ra Firmino dobry, ale ja to jednak wolę wymienialne, zawsze to można sprzedać później, bo i po co mam siedzieć z jakimś Lukaku( ͡° ͜ʖ ͡°)
@puregecko a to jak na topke trafiłeś, to szanuję( ͡° ͜ʖ ͡°) o Vele spróbuje zagrać jutro od razu, to też może trafię na takich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@robertx 1 miał koszulkę top 100, jednego kojarzyłrm po nicku jak sprawdzałem replaye jak matchmaking działa, do tego skład toty cr messi Ramos marcelo de geai 5 ikon rzadko spotykane xD
@djnorbert: Nie gram "Ligi Wylewowej" ( ), więc nie wiem jaką mam rangę. Swoją drogą podziwiam ludzi którzy mają tyle czasu co weekend, żeby zagrać 40 meczy. Wczoraj zagrałem eliminacje i wygrałem za 3 podejściem. Najciekawsze jest jednak to, że miałem w 2-3 meczach wrażenie (a zagrałem ich łącznie 9), że fizyka jest jakaś inna, raz na korzyść mojego rywala, raz na moją. Raz Fahrman
Do 90 minuty prowadziłem 4-3, a później seria wylewów w dogrywce :


@ghost1511: jakbys nagral ten mecz i obejrzal na spokojnie, to bys zobaczyl ze to byla seria wylewow ale Twoich a nie gry. Wszsyscy obwiniaja gre jaka ona jest slaba i pelna wylewow(po czesci tak jest), ale jak przeanalizujesz powtorki na spokojnie to sie okazuje ze popelniasz sporo bledow
@kielonek: Spoko, nie mam pretensji. Gram dosyć długo, wiem jak to wygląda. Facet też był ogarnięty, na podobnym poziomie. Niemniej jednak bramkę w 90 minucie straciłem po dobitce (a też goniłem z wyniku 1-3, po zmianie taktyki to ja byłem stroną przeważającą), gdzie strzał wcześniej był w środek, a Fahrman postanowił wypluć piłkę akurat w kierunku przeciwnika. W dogrywce przy stanie na 5-5, przeciwnik strzela z pomocą "kick-off glitch", bo obrońcy