Wpis z mikrobloga

Nadszedł ten dzień. Wychodzę z krypto.
BTC wygląda jakby chciał spaść do 3-4k w ciągu kilku miesięcy. Obecnie daję jakieś 75% szans na rozpoczęcie bearseasonu. A w takim przypadku, alty również polecą, wystarczy przeanalizować, co się działo po pęknięciu bańki w grudniu 2013. Sprzedając teraz BTC i odkupując po 3-5k zarobię ok. 100%... a gdybym trzymał wszystkie shity, musiałyby wszystkie po kolei pumpnąć o 100% - nie widzę, aby to się zdarzyło szybko. Czy to koniec? W żadnym wypadku, teraz wystarczy poczekać kilka miesięcy na tanie BTC i wtedy się załadować - to może być najlepsza decyzja inwestycyjna w naszych życiach :)
Podtrzymuję moją prognozę - liczę na $100k do końca 2021 roku. Żeby ten cel osiągnąć, potrzebny jest taki bearseason i dłuższy okres akumulacji.

Niektóre alty sprzedaję ze stratą - trudno. Zarobiłem kilkukrotnie więcej w BTC... a w złotówkach jestem około 1800% do przodu od grudnia 2015 r.

Zostawiłem sobie XMR MSP BIS STRAT MTL BCO RVN IPBC. XMR sprzedam dy spadnie poniżej 0.02750.

@Smule @pawlo74 @losBamberos88 @NoMercyIncluded jak tam nastroje Panowie? Siedzicie w szitach, fiacie czy BTC?

#kryptowaluty #bitcoin #bcntrader
  • 64
@ch00dybcn: No nieźle to sobie wykombinowałeś. Dużo ludzi zarobiło duże pieniądze opierając się na twoich trafnych decyzjach a teraz dałeś ludziom do myślenia. Ja osobiście zainwestowałem w koparkę i brałem pod uwagę to że spadnie do 4-6k. Będę wtedy opłacał prąd z wypłaty gdy tak się stanie. Widzę w tym dużo plusów. Na pewno spadnie trudność i wielu wyjdzie z tego biznesu. Co ukopie to bardzo długi hodl aż do 2021
@pawlo74: @ch00dybcn: Imo Angelo zalecił ostrożność, tzn. że BTC odbije jak zwykle, ale wcześniej będzie dalej chop nieziemski z powolnym spadkowym grindem, więc jeśli ktoś tego nie ogarnia - niech po prostu nie traci kasy w tym czasie.

Wiesz, myślę trochę podobnie jak @cyberpunkbtc: Twoja decyzja to z jednej strony głos rozsądku, ale z drugiej mocny indykator kapitulacji, więc tylko utrudniłeś nam jakiekolwiek decyzje ( ͡° ͜ʖ
@ch00dybcn: Zresztą mam wrażenie, że natychmiast po moim wyjściu wszystko magicznie wróci do normy i będę miał ból tyłka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc wyjdę tylko połową, bo faktycznie nie podoba mi się sytuacja po nieudanym wyjściu z downtrendu.
@pawlo74 @ch00dybcn @plaisant Prawdziwy rynek niedźwiedzia jest wyniszczajacy bo trwa masę czasu beznadziejnie powoli się wykrwawiajac + większość ruchów spadkowych odbywa się lukami, tu charakterystyka rynku jest inna. Stąd też wg mnie dlatego tak silny spadek i aktualny względny marazm a nie potencjalnie lata bessy.

Doszukuje się podstaw do tego czy krypto byłyby ostoja kapitału w decydujących ilościach i kierunkiem jego ucieczki w przypadku załamania finansowego na szerokim rynku kapitałowym. Już zaczynałem