Wpis z mikrobloga

Nadszedł ten dzień. Wychodzę z krypto.
BTC wygląda jakby chciał spaść do 3-4k w ciągu kilku miesięcy. Obecnie daję jakieś 75% szans na rozpoczęcie bearseasonu. A w takim przypadku, alty również polecą, wystarczy przeanalizować, co się działo po pęknięciu bańki w grudniu 2013. Sprzedając teraz BTC i odkupując po 3-5k zarobię ok. 100%... a gdybym trzymał wszystkie shity, musiałyby wszystkie po kolei pumpnąć o 100% - nie widzę, aby to się zdarzyło szybko. Czy to koniec? W żadnym wypadku, teraz wystarczy poczekać kilka miesięcy na tanie BTC i wtedy się załadować - to może być najlepsza decyzja inwestycyjna w naszych życiach :)
Podtrzymuję moją prognozę - liczę na $100k do końca 2021 roku. Żeby ten cel osiągnąć, potrzebny jest taki bearseason i dłuższy okres akumulacji.

Niektóre alty sprzedaję ze stratą - trudno. Zarobiłem kilkukrotnie więcej w BTC... a w złotówkach jestem około 1800% do przodu od grudnia 2015 r.

Zostawiłem sobie XMR MSP BIS STRAT MTL BCO RVN IPBC. XMR sprzedam dy spadnie poniżej 0.02750.

@Smule @pawlo74 @losBamberos88 @NoMercyIncluded jak tam nastroje Panowie? Siedzicie w szitach, fiacie czy BTC?

#kryptowaluty #bitcoin #bcntrader
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ch00dybcn: Chodziło mi bardziej o emocje inwestorów, bo wykres banki to wykres emocji - cena btc raz się dopasuje raz nie do wykresu. Ale emocje zawszę będą te same a to one wpływają na nasze zachowania
  • Odpowiedz
@pawlo74:

trend spadkowy i to dlugi, potrzebujemy tego jak świeżego powietrza.


Człowieku, nie masz pojęcia jak się cieszę. Oby się sprawdziło, bo po spadku do 6k$ już się bałem że zaczął tak szybko
  • Odpowiedz
Oby spadł i to na rok. Taki okres czasu mu nie zaszkodzi, wręcz mu pomoże. Zbyt głośno o krypto na całym świecie, niech ludzie się odwrócą i zapomną o nim... Btc i tak dotrze tam gdzie zmierza od 9 lat.


@cyberpunkbtc: bardzo dobrze powiedziane, polać mu :)
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: Nie wychodź w 100% mozesz tego żałować. Obecne nastroje ci się udzieliły, ale nie zapominaj że to btc który pod względem opłacalności hodlu zaskakuje od lat nieporównywalnie z niczym innym.

Wiesz co będzie #!$%@? najgorsze? Że jak z niego wyjdzioesz dziś to szanse na to że zaczniesz to siano wydawać wzrosną wielokrotnie w porównaniu z tym kiedy trzymałęś btc in hodl.
#!$%@? to. Nawet jeśli spadnie do 2k, możesz nie mieć za co do niego wracać.
Hajs będzie kusił. Jesteś człowiekiem i idziesz na bój z największymi słabostakmi ludzkiej
  • Odpowiedz
@cyberpunkbtc: spoko, jak mi powiesz jak wydawać USDT bezpośrednio, wtedy będę się martwił :P tak jak pisałem wyżej, powyżej 11700 zrewiduję swoje nastawienie i może odkupię (ze stratą)
  • Odpowiedz
Podtrzymuję moją prognozę - liczę na $100k do końca 2021 roku. Żeby ten cel osiągnąć, potrzebny jest taki bearseason i dłuższy okres akumulacji.


@ch00dybcn: a co z ruchami rządów? Ja się raczej spodziewam że w najbliżych latach #!$%@? na dobre właśnie przez zakazy
  • Odpowiedz
@ch00dybcn: Nieistotne. Dużo łatwiej będzie ci zamienić te USDT na fiaty niż BTC... Zupełnie inaczej będziesz na to patrzył. Inaczej niż na BTC

Nie wiesz kim jestem, ale znam Cię od dawna i jesteś bardzo ok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie farmazoń mi jak reszcie bo doskonale wiesz że mam trochę racji
  • Odpowiedz