Wpis z mikrobloga

Major to ma jakieś haki na Konona,że pozwala sobie na takie podjazdy do niego a ten nie reaguje ? Jaki jest ogr to każdy wie,ale takich niewdzięczników jak struś nie lubię.

- Jak ty wyglądasz... ? Coraz grubszy...ja nie będę cię karmił ! Ja nie twój tata,ani nie brat... ani nie twoja rodzina żadna ! Sam się utrzymywaj ! Ja jestem tobie osobą obcą !

Ale świnia bezczelna za darmochę siedzi na chacie u Konona i to mu nie przeszkadza.

#suchodolski #kononowicz #szkolna17
  • 29
@Hubert151:

znowu to samo oczywiście "struś" najgorszy a konon wspaniały i dobroduszny


Znowu to samo, wypomnienie faktu znęcania się nad grubasem przez nitrostrusia traktowane na równi z rozgrzeszaniem grubego z jego przywar. Nic takiego nie ma miejsca, zastanówcie się psychofani recydywisty - analfabety, szczególnie ten debil nadużywający wielokropka w komentach na youtube.

@corsar: No właśnie.
@Dyzma77: Aha, to ty jesteś tym psychofanem nitroszczura z sekcji komentarzy na Youtube? Nitrośmieć tylko żre, pałęta się, wącha klej i się nad grubym znęca - niezła terapia.
@Dyzma77:

KONONOWICZ to konfident,a z konfidentem trzeba czasem rozmawiać w taki sposób by mu dać odpowiednią lekcję


XDDDDDDDDDDD No jakby ci zabili kogoś z rodziny, a ja bym wiedział kto, to już będę wiedział, żeby nie zgłaszać tego na policję (ani tobie) geniuszu doby paleolitu. XD

Git-maniery - kij wam w plery. XD

trzeba mieć dowód ze wącha klej,sąsiad - niczyporuk według kononowicza też wącha klej


Od myślenia mu się taki
@JelitoGrubee: Na każdym filmie struś ma jakieś wonty, nie na każdym bęben robi mu wspak. Poza tym, jakoś strusiowi donosy nie wystarczają jako powód własnego zachowania - ciągle czepia się jakiś głupot (bo co tai debil jak on może innego niby wymyślić); bardziej się oburza, gdy gruby zgodnie z prawdą orzekł, że ten ćpun jest bezdomny. XD
@Nadwirus: jestem człowiekiem honoru,nikt mi jeszcze nikogo nie zabił,ale jakby tak było to wziął bym sprawiedliwość w swoje ręce,i nie jestem żadnym gitem raczej człowiekiem honoru,a to różnica,człowiek honoru ma swój kodeks postępowania,czyli kodeks honorowy który określa co warto robić a co nie warto,zdrada inaczej też konfidenctwo to cecha która się pogardza,wiele było zdrad,zdrada Jezusa przez Judasza,aż do tej pory,mam czyste sumienie nikogo jeszcze nie zdradziłem i z pewnością nie zdradzę,życie
jestem człowiekiem honoru


@Nadwirus: XD Raczej nikt nie powinien być sędzią w swojej sprawie. Natomiast politykom to nie przeszkadza.

życie polega na zasadach,na regułach i odpowiednim postępowaniu


Poniekąd, ale jeszcze ważniejsze jakie są to zasady.
@Dyzma77: XDDDDDDDDDD

A nitrostruś okradał ciężko pracujących ludzi z ich dorobku, nigdy nie zarabiał w sposób godny pieniędzy, siedzi w nieswojej chałupie i jeszcze uprzykrza życie gospodarzowi


broń go dalej psychofanie-wielokropku