Wpis z mikrobloga

Nie grasz? Gościu, ja rozumiem, ale ludzie wygrywają nawet z kilkoma losami, no na prawdę mordeczko, wejdź do gry, nawet z jednym e-bookiem, gdzie są LIMITOWANE zdjęcia z pandemi suk policyjnych. No ja już nie będę więcej zachęcał bo tego to już za wiele, kto nie gra to jego strata. Nissan GTR za 3 miliony, przepraszam za 1,3 miliona może być twój. Do tego dorzucamy komplet opon zimowych, preparat do zabarwiania ognia z wydechu, karnet na tankowanie na Orlenie, i 30000 zł tak żeby ci nie było za mało. Naprawdę tak mało dzieli cię od rozwalenia podwozia o krawężnik jak będziesz chciał zaparkować pod kościołem w #!$%@? Dolnym, ale na to też jest sposób, bo możemy to auto od ciebie odkupić, pewnie nas zapytasz co to za scam, że dajemy ci wygrać auto, żeby je później odkupić. Też #!$%@? nie wiem. Dodatkowo zagrasz w naszym filmie, gdzie uwiarygodnisz nasz interes, tak żeby więcej osób chciało kupić losy znaczy się e-booki ten tego.
#famemma
Morritz - Nie grasz? Gościu, ja rozumiem, ale ludzie wygrywają nawet z kilkoma losami...

źródło: V4hu7Lc - Imgur

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Morritz: taki Stonoga dla mniejszych frajerów bo jednak ich trzeba było zanęcić potężną galą i celebrytami a nie po Jacku Danielsie wrzucasz na fb żeby ci becelowali po 2 stówy i wygrają wypierdzianą s klasę w dieslu z placu u turka. XD
  • Odpowiedz
@Morritz: ale mordo pamiętaj, że po M3 miała być przerwa, oni nie chcą tego robić na masową skalę - w sensie nie chcą naciągać 13 latków na hajs.

2 miesiące później - mordeczki jest taka sprawa z Nissanem xD
  • Odpowiedz