Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie jestem w związku z dziewczyną która na początku była aniołem. Seks, gała, 69 no wszystko. Teraz nagle straciła ochotę na figle, nie ma siły, głowa boli, głodna, ciągłe wymówki. Doszło do tego że wpoiła mi że jestem beznadziejny, w łóżku kiepski, nie umięśniony, głupi, bez perspektyw. Czułem się okropnie. Zacząłem jako tako dbać o siebie, wróciłem na siłkę, nabrałem sporo klaty, jednak dla niej nic się nie zmieniło. Wręcz śmiała się że po co ja tam chodzę skoro nadal jestem #!$%@?. W końcu przebrała się czara goryczy, spotkałem swoją byłą na mieście, moja pierwsza dziewczyna sprzed 10 lat. Potem do niej napisałem na facebooku. Później rozmowa przeniosła się na smsy bo jej chłopak ma dostęp do jej konta. Spotkaliśmy się na melanżu. Potem w hotelu. I panowie kurła, kochaliśmy się tak niesamowicie, tak namiętnie. Nie wierzyłem że seks może być tak dobry. Później spotkaliśmy się kolejny raz w wynajętym mieszkaniu. Powtórka z rozrywki, seks nieziemski, czułość, ogień, MASAKRA. Wtedy uświadomiłem sobie że obecna dziewczyna zrobiła ze mnie ciote, piwniczaka nie pewnego siebie, a teraz mnie gnoi. Będę nadal spotykał się z byłą, bez żadnych wyrzutów sumienia. Ale będę nadal z tą zimną suką. Wrócę do formy w której byłem zanim się zaczęliśmy spotykać. I dziwkę zostawię.
#zwiazki #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: akado
  • 32