Wpis z mikrobloga

@ryrzzjapkami dziesiatki takich Polaków poznalem jak jeździłem do Niemiec. Jak przyjechali na hotel to sie pytaja jak tu jest na co odpowiadalem, ze jak sie nie pije i chodzi do roboty to jest ok - ' Nie, nie, ja nie pije. Mam dom na kredyt i dzieci na utrzymaniu'. Jak zaczeli chlac w sobote po przyjezdzie, tak chlali caly tydzień i karnie zjeżdżalni w nastepna sobote.
  • Odpowiedz
#!$%@? jakim trzeba być idiotą, żeby wyjechać do innego kraju za forsą, dostać w końcu robotę i przyjść pierwszego dnia dmuchając w balonik prawie promil...


@ryrzzjapkami: jeszcze pewnie musiał przejść wszystkie procedury z kartą pobytu itp., wydał na to kupę pieniędzy i roztrwonił wszystko. Mam nadzieję, że pracodawca wyciągnął wszelkie możliwe konsekwencje. To już kolejny przykład ukraińców nadużywających alkoholu, w weekend jakiś mirek zgłosił na bagiety jak jakiś prowadził po
  • Odpowiedz
@ryrzzjapkami u mnie taki jeden jak przyszedł, dmuchnął to alkomat na czerwono sie zaswiecił, czyli powyżej 0.2 promila. Tłumaczył się, że poprzedniego dnia jadł konfiety z likiorem i tak go trzyma do rana xD 5k kary dostał i wilczy bilet na wszystkie budowy stacji metra. Na Ukrainie ma trójkę malych dzieci, z czego bliźniaki najmłodsze 2 miesiące. No nie debil?
  • Odpowiedz