Wpis z mikrobloga

Miłosz, chcę Ci dużo przekazać. Jesteś wobec mnie w #!$%@? nie w porzadku bo uciekasz przede mną, robisz sobie ze mnie jaja. I przyjechałam tutaj dlatego, że ty byłeś i widziałam cię ale miałam za późno pociąg. Jakbym miała wcześniej to bym cie w #!$%@? wyjaśniła nie i byś plaska na ryj dostał nie. za to po prostu, za to co mi poprostu zrobiłeś po prostu nie. ja cię wyjasnię nie, serio nie. jesteś nie w porzadku wobec mnie i powinieneś szanować #!$%@? kobiety, bo każdą kobietę się #!$%@? szanuje a wyglądasz #!$%@? nie lepiej bo wyglądasz jak #!$%@? tir i #!$%@? też jesteś #!$%@? gruby jestes #!$%@? grubasem #!$%@? nie. #!$%@? i ja cie będę #!$%@?ć nie jak tylko przyjdziesz #!$%@? nie jesteś #!$%@? #!$%@?, nie i #!$%@? #!$%@? nie i #!$%@? nie lubię i #!$%@? nie piszcie mi czy coś bedzie z bmw czy cokolwiek bo nic nie bedzie z bmw czy cokolwiek bo nic nie będzie z bmw po prostu przyszedł tutaj się rozsiadł jak u siebie a każdy każdemu jest tutaj #!$%@? równy i każdy się #!$%@? tu szanuje. daniel mnie szanuje, arsen mnie szanuje, pani gosia, jaca i wszyscy mnie tu #!$%@? szanują. a on mnie tu #!$%@? nie szanuje i jest #!$%@? dla mnie nikim, dlatego że mnie nie szanuje nie i chciałam to wyjaśnić poza liva poza tym na żywo ale po prostu nie, nie mogę nie. po prostu przyjechałam żeby go #!$%@? wyjasnić, nie bo jest dla mnie #!$%@? nikim, jest dla mnie kruwa gównem i jak tu by przyszedł to tak bym go #!$%@? #!$%@?ła #!$%@? że bym go #!$%@? wyniosła stąd, nie. bo chciałam go stąd wynieść. niejednemu #!$%@? pisałam, że go stąd wyniosę niejednemu stąd widzowi pisałam że go stąd #!$%@? wyniosę, bo go stąd bym wyniosła, nie. bo jest #!$%@? śmieciem i tak dalej i nie bedę po prostu z nim rozmawiać ani nie chcę z nim rozmawiać. i jest dla mnie #!$%@? nikim. rozumiecie? jest dla mnie #!$%@? nikim ja go wyjasniam, żebyscie nie mysleli że jest coś między nami. on powiedział mi na ucho #!$%@? tu na livie jak tu byłam że mnie bardzo lubi. a tak naprawdę wczoraj na duchach jak oglądaliście, to powiedział po prostu że #!$%@? mi #!$%@? w dupę cicho jak ktoś słyszał, to ktoś to słyszał, tak? a ja to słyszałam i dzięki widzom też to po prostu ogarnęłam że tak po prostu powiedział, tak? bo każdego się pytałam. i każdy wiedział jak było, tak. i po prostu jest #!$%@? nie w porządku i nie chcę go widzieć. a naprawdę jak wejdzie #!$%@? zrobię mu tak #!$%@?, że wejdzie tu na live i go kruwa rozwalę, nie, tak że wejdę tu #!$%@? tak jak dzisiaj bez zapowiedzi. zrobię taką niespodziankę, że go #!$%@? rozwalę tutaj, nie? bedę go tak #!$%@?ć #!$%@?, nie. będę go #!$%@?ć, nie. i tyle umiem #!$%@?ć. #!$%@? każdego będe #!$%@?ć jak coś nie pasuje. bo każdy mnie tu szanuje. tylko bmw w #!$%@? wali. i udawał #!$%@? że jest chory #!$%@? #!$%@? cwel #!$%@?, nie a jak tir wygląda sam. śmieć #!$%@?, nie. będę go tu #!$%@? #!$%@?ć, nie. #!$%@? śmieć #!$%@? #!$%@?, nie? będę go #!$%@?ć. go spunktuję, nie? jak arsen mówi. arsen dobrze mówi, nie? i tyle mam do wyjasnienia, nie? bwm szykuj się. ja tu #!$%@? wpadnę na live jak ty będziesz i nie będzie nikt wiedział, że ja wpadam #!$%@? ja tu przyjadę #!$%@? specjalnie dla ciebie. a udawałeś, każdy mówi że udawałeś takiego debila,nie udawałeś takiego debila. tutaj usiadłeś i udawałeś taką ciotę #!$%@?ą, nie. że nic między nami nie ma, nie. jeszcze się śmiałeś że coś tam był donejt, kasia coś tam kocham cię. to nie ja wysłałam, tylko ktoś - jakiś widz, nie. i sobie jaja robił. po prostu tak było, tak? no #!$%@? coś ode mnei chcesz, masz coś do mnie #!$%@?, to to wyjaśnij na żywo #!$%@?. na live cię #!$%@? będę wyjasniać, nie. śmieciu #!$%@? ty #!$%@?. ty #!$%@? bede cię #!$%@?ć #!$%@? ty śmieciu, nie. ja już #!$%@? nie.. ja już #!$%@? nie mogę się produkować bo już mi tak się #!$%@?łam że byn cię #!$%@? nawalała tak, że bym ci #!$%@? wyniosła stąd, nie. ja ważę podobnie jak ty śmieciu. a ty wyglądasz jak #!$%@? #!$%@? tir #!$%@? bo tirami jeździłeś, nie. #!$%@? śmieciu #!$%@? ty. i nie serduszka żadne widzowie. i nie serduszka #!$%@? #!$%@? śmieciu ty. #!$%@? jakby ktoś na ciebie spojrzał jak ty mnie trakujesz #!$%@?. myślisz że ktoś by na ciebie spojrzał. nikt by na ciebie nie spojrzał bo jesteś #!$%@? grubasem #!$%@? #!$%@?, nie. śmieciu ty. jak tir wyglądasz też #!$%@? i się za lepszego uważasz #!$%@? tutaj? nie jesteś lepszy #!$%@? i wazniejszy bo każdy jest tak samo wazny tutaj. nie? debilu ty #!$%@?, nie? cię będę #!$%@?ć jak tu przjydziesz, nie i każdy to zobaczy. będa dymy jak #!$%@?, nie w moim wykonaniu. ty śmieciu, będziesz #!$%@?.. bedziesz #!$%@?.. tak cię będę #!$%@?ć #!$%@? (???) będe cię #!$%@? #!$%@?ć. aż się #!$%@? oplułam przez ciebie ty. ty #!$%@? śmieciu #!$%@? ty. ty #!$%@?. nie przyszedłeś bo ja jestem. będziesz mnie unikał. bo co? bo #!$%@? jestem gorsza? a ty #!$%@? jak się czujesz, nie. nie jesteś #!$%@? lepszy bo wyglądasz #!$%@?, wiesz, wyglądasz #!$%@? gorzej niż ten tir #!$%@? #!$%@?. do śmiecia bym cię porównała. jak wynoszę #!$%@? worek śmieci rano to #!$%@? patrze i myślę że to jesteś ty. jakbym ciebie wynosiła, nie. #!$%@? #!$%@? #!$%@?, nie. a #!$%@? to ty nie masz nawet #!$%@? bo ty tam pewnie nic nie masz, nie, śmieciu nie. i nie mówcie że mnie bmw ruchał a mnie nie ruchał i on mnie nigdy nie wyrucha bo na to #!$%@? nie zasługuje, nie. ktoś inny na to nie zasługuje, nie bmw #!$%@? śmieć #!$%@? i tyle... i tyle mam do powiedzenia #!$%@?. jak tu przyjdzie, to mu wyjebię placka, nie i nawet daniel nie będzie wiedział, że przyjeżdżam. przyjade sobie i jestem tu mile widziana. pani gosia, jaca, wszyscy mnie tutaj dobrze przyjmują. a bmw ma #!$%@?, nie. ma #!$%@? jajka i udaje, że jest #!$%@? dobrze, nie? a chorego udawał, a jak przyszedł na live to bylo zajebiście, nie. się #!$%@? zajebiście #!$%@? czul, nie. niech #!$%@?, nie. i tyle daniel. i tyle mam do powiedzenia widzom i #!$%@? tyle w temacie, nie.

#danielmagical
  • 16