Wpis z mikrobloga

Uświadomiłem sobie jak bardzo nie pasuję do tego kraju. Mimo, że tutaj się wychowałem i zyje już 30 lat to nie jestem w stanie zrozumieć mentalności Polaków i tego co siedzi w ich głowach

1. Jedzie koleś samochodem po chodniku stwarzając zagrożenie dla życia i zdrowia wielu osób. Rowerzysta wykazuje postawę obywatelską i rejestruje oraz zgłasza policji to zachowanie. Komentarze:
"Konfident"
"Rowierzyści to podludzie"
"Co mu ten samochód przeszkadzał, były korki to musiał se jakoś radzić"

2. Ludzie palą śmieciami i słabej jakości węglem w starych i nieekologicznych piecach co powoduje choroby i zgony 20 000 osób w Polsce rocznie. Komentarze:
"Jakby ludzi było stać to by założyli se gaz, ale ich nie stać więc muszą se jakoś radzić. Bieda ich do tego zmusza"
"Od tylu lat ludzie palili syfem w piecach i jakoś nikomu to nie przeszkadzało, teraz lewacy grzeją temat by zaszkodzić pierwszemu patriotycznemu rządowi!"

3. Rząd wprowadza kolejne ograniczenia wolności, dzisiaj np. wszedł w życie zakaz handlu w część niedziel. Komentarze:
"Kiedyś sklepy były zamknięte w niedziele i jakoś się żyło."
"Hahaha, nie potrafiom głupki zrobić zakupów dzień wcześniej"

4. Kanar złapie pasażera jadącego na gapę. Komentarze:
"Ciekawe czy byłby taki zdecydowany jakby to było kilku dresów"
"Jakim prawem ten kanar go w ogóle kontroluje, wziąłby się za uczciwą pracę, a nie ludzi nęka!!"

Jest tego tyle, że już się zastanawiam czy to może ze mną jest coś nie tak.

#zalesie #takaprawda #gorzkiezale #zakazhandlu #polak
chanelzeg - Uświadomiłem sobie jak bardzo nie pasuję do tego kraju. Mimo, że tutaj si...

źródło: comment_nFk05g4SS6rctUuje6Gw88OZxOTESqDa.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
"Jakby ludzi było stać to by założyli se gaz, ale ich nie stać więc muszą se jakoś radzić. Bieda ich do tego zmusza"


@chanelzeg: 200% polackości. Wszyscy są biedni, bida wszędzie, trza se radzić
  • Odpowiedz
@chanelzeg: Wojny, zabory, wysiedlenia, przesiedlenia, najazdy, komuna, złodziejstwo, sprzedaż majątku państwowego, okupacja ekonomiczna zachodnich firm, walka bratobójcza itp. jak w tym kraju ma być dobrze, skoro po tych wszystkich klęskach sam debil i burak tutaj pozostał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chanelzeg: z 3 się nie zgodzę, za to 2 popieram z całego serca, państwo powinno odbierać domy ludziom, którzy trują innych (wymiany na nowe piece są refundowane, więc argument z biedą do mnie nie przemawia, poza tym równie dobrze można stwierdzić, że biedna osoba może mi się włamać do domu i zabrać telewizor do lombardu, bo w końcu jest biedna, a za coś żyć musi)
  • Odpowiedz
Uświadomiłem sobie jak bardzo nie pasuję do tego kraju. Mimo, że tutaj się wychowałem i zyje już 30 lat to nie jestem w stanie zrozumieć mentalności Polaków i tego co siedzi w ich głowach


@chanelzeg: w takim razie do 75% europy tez nie pasujesz. Proponuje wyjazd do rosji np do petersburga. Weźmiesz tylko referencje płatnego trola do cv i na ruskiej farmie trolii masz robote od ręki. W bonusie dostaniesz mundur.
  • Odpowiedz
@chanelzeg: @Papasanbaba: Najlepsze jest, jak Janusze maja bol dupy, ze mlodsze pokolenie wyksztalcilo w sobie umiejetnosc myslenia indukcyjnego i chlodnej kalkulacji i smie mowic pejoratywnie o nas per millenialsi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@chanelzeg: w takim razie do 75% europy tez nie pasujesz. Proponuje wyjazd do rosji np do petersburga. Weźmiesz tylko referencje płatnego trola do cv i na ruskiej farmie trolii masz robote od ręki. W bonusie dostaniesz mundur.

@50HerbatGreya: jedynym ruskim trollem to jestes ty i cala PiSowska swita ktora jak wroga agentura niszczy panstwo od srodka.

OP dobrze pisze. Pewnie by sie odnalazl w kraju gdzie zyja ludzie, a nie
  • Odpowiedz