Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc już od absurdalności, bezsensowności tej ustawy i tego jak ona jest dziurawa. To jest po prostu nie do ogarnięcia, dramat #!$%@?. Afera i syf z TK, KRS, z sądami, #!$%@? w dyplomacji, #!$%@? ze śmigłowcami, można by tak w kółko. I praktycznie cisza. Ale cholera, zamknijcie sklepy, to dowiecie się co to honor i gniew polaka. Od rana całe mirko i wszelkie inne media, zasrane do ostatka tylko tą jedną wiadomością. Cholerne społeczeństwo którego świadomość obywatelska kończy się na dostępności harnasia z biedry.

#neuropa #4konserwy #zakazhandlu
Zajakiegrzechy - #!$%@?ąc już od absurdalności, bezsensowności tej ustawy i tego jak ...

źródło: comment_nfSMuQ2DBWNe3kYjj6NpOBoNGGoehDTF.jpg

Pobierz
  • 11
@Lord6Infamous

Porownywanie oburzonego obywatela do internetowego nosacza.


Tak. Jeśli u kogoś oburzenie pojawia się dopiero teraz, bo nie może zrobić niedzielę zakupów, a jakoś działania tej ekipy i poprzednich mu zbytnio nie przeszkadzały lub nawet nie interesowały, to nie mogę powstrzymać mixu śmiechu i żenuncji. Bo pomimo tego tego, że ten zakaz jest uciążliwy, to jednak pomimo wszystko to bardzo przyziemny problem. (W zasadzie mogłem doprecyzować, bo chodziło mi o branżę spożywczą,
Tak. Jeśli u kogoś oburzenie pojawia się dopiero teraz, bo nie może zrobić niedzielę zakupów, a jakoś działania tej ekipy i poprzednich mu zbytnio nie przeszkadzały lub nawet nie interesowały,


@Za_jakie_grzechy: Ameryki nie odkryles. I nie jest to domena tylko Polakow ale ogolnie ludzi, ze palące są dla nich problemy z jakimi spotykają sie na codzien więc zakaz handlu odczują szybciej niz upartyjnienie TK. A protesty w sprawie sądow byly i