Wpis z mikrobloga

Czytałem ostatnio tag #przegryw oraz #tfwnogf analizując różne problemy i mam nieco przemyśleń.

Wiecie dlaczego praktycznie wszystkie dziwki, w sensie prostytutki to kobiety? Albo podobna kwestia, dlaczego to facet ma podrywać / zagadywać / bajerować - co dla wielu osób jest poniżające lub niesprawiedliwe? (Tu akurat są wyjątki, nie raz dziewczyna w klubie zagadała do mnie pierwsza, ale z moich obserwacji wynika że zdarza się to bardzo sporadycznie - zazwyczaj gdy samiec jest atrakcyjny, tak samo podryw na ulicy / daygame - kobieta nie zagada i nie spróbuje cię poderwać z przynajmniej kilku powodów - od nieśmiałości po programowanie społeczne)

Tak się zastanawiałem, o czym to wszystko świadczy?

1. Pierwsza myśl - bo faceci którzy do nich (prostytutek) chodzą to #!$%@? frajerzy gdyby popyt był zerowy to te #!$%@? pazerne na hajs #!$%@? by spokorniały ( )
2. Że ratują dupę frajerom, przegrywom, wykopkom, tym którzy nie mogą mieć seksu inaczej
3. Że to facetom zależy na seksie, tutaj nie można generalizować, bo kobiety też są napalone i chętne na seks, ale mają dużo wyższe wymagania niż ogromna większość mężczyzn. Dlatego też działa zasada pareto, czyli zasada 80/20 - na 20% mężczyzn przypada 80% kobiet, więc jeśli nie jesteś dużo powyżej średniej nie poruchasz, chyba że takie aspekty jak pieniądze, social skill czy inne techniki lub narzędzia np. harpun pozwolą ci coś upolować
4. Pomyślałem też, że są prostytutki z klasą, sam kiedyś z jedną rozmawiałem, że chce uszczęśliwiać mężczyzn, by poczuli się spełnieni. Ale #!$%@? i tak branie za to hajsu jest na pewnym ideologicznym poziomie w moim odczuciu #!$%@?ące

Co musiało by się zmienić żeby przegrywy nie jęczały z cierpienia, miały seks i zainteresowanie dziewczyn? Kobiety musiały by mieć większą motywację do seksu, większy temperament i mniejsze wymagania. Po drugie - najważniejsze, samce alfa musiałyby wykazać się dobrem ogółu i lojalnością plemników (tak się mówi? chyba nie ) - czyli ruchać tylko suki które mają co najmniej taką samą (jak oni) wartość socjalną i atrakcyjność zewnętrzną i ogólną ogólnie. Co jest #!$%@? zwyczajnie niemożliwe, dlaczego?

BO NIE MAJĄ W TYM ŻADNEGO INTERESU, ŻADNEGO #!$%@?

Dlaczego mieli by nie ruchać wszystkich lasek? No #!$%@?

Wniosek? Jeśli jesteś przegrywem i nie masz seksu, to twoja atrakcyjność (zewnętrzna, wartość socjalna i ogólnie social skill) muszą być na najwyższym poziomie, co najmniej 7 może nawet 8 / 10, co po pierwsze dla wielu jest niemożliwe, po drugie pamiętajcie o tym że ludzie zawyżają swoją ocenę, co ostatnio pokazał w ankiecie, gdzie większość wykopków oceniła się powyżej średniej. Nie wiem jak to wszystko nazwać. Wyścig szczurów? Nie wiem, co myślicie o tym wszystkim?

#podrywajzwykopem #podryw #zwiazki #seks #roksa #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
Pobierz A.....e - Czytałem ostatnio tag #przegryw oraz #tfwnogf analizując różne problemy i m...
źródło: comment_lsaQpaio0R3PxUNfmP7Ke9rffV55zess.jpg
  • 11
@AIphaMale jest popyt jest podaż. Dlaczego #!$%@? miałyby spokorniec, to #!$%@?, płacisz za cos za co cenę ustala wolny rynek właściwie i możesz robić z nią co chcesz. Dla faceta seks jest celem samym w sobie, odwrotnie dla kobiety. Dla kobiety liczy się romans, cała ta otoczka i wtedy pójdzie z kimś do łóżka. A najczesciej pójdzie do łóżka z kimś kto by się nadawał na partnera. Dlatego nie ma praktycznie męskich
@AIphaMale: ze co? Wedlug Ciebue wiekszosc klientow div to stuleje? Gosciu, bylem u wielu panien za pieniadze, rozmaiwalem z nimi, o klientach rowniez, czytalem garso i wiem wiec co pisze. Stulejarze to jakies 0,01 procenta. I raczej zadna z pan nie uzna, ze to stulejarze bo te 0,01 to elita jak na ja czy @ChadWawa . To creme de la creme stulejarnosci. Wiekszosc klientow to zonaci faceci. Zobacz tez jak wielu
jest popyt jest podaż. Dlaczego #!$%@? miałyby spokorniec, to #!$%@?, płacisz za cos za co cenę ustala wolny rynek właściwie i możesz mi robić nią co chcesz.


@RustyJames: to jest oczywiste i miec z etgo powodu bol dupy jest idiotyzmem, to tak jakby sie #!$%@? na rzeczywistosc ze, #!$%@? cokolwiek, co jest od nas niezalezne. Miałem na myśli bardziej kwestie ideologiczne, czy #!$%@? filozoficzno kulturowe, kwestie potrzeb i probluemu istnienia przegrywow,
@wyjde_z_przegrywu:

@AIphaMale: ze co? Wedlug Ciebue wiekszosc klientow div to stuleje?

Według mnie tak, bo płacąc dajesz sygnał że nie możesz jej w zamian dać tyle samo przyjemności co ona tobie. Dlaczego nie możesz? Zadaj sobie to pytanie.

Gosciu, bylem u wielu panien za pieniadze, rozmaiwalem z nimi, o klientach rowniez, czytalem garso i wiem wiec co pisze. Stulejarze to jakies 0,01 procenta. I raczej zadna z pan nie uzna,
#!$%@?, 40% klientow to przerazone 25letnie przegrywy które wlasnie odwazyly sie zadzwonic, 30% stare dziady albo przegrani 35-letni taksiaze i inni ktorzy nie maja innych opcji, 20% to facec i ktorzy wiedza czego chca i maja kase, ale dalej sa #!$%@? #!$%@? przegrywami, bo dalej musza placic za seks.


@AIphaMale: XD

Nie wiesz co piszesz, a te dane to chyba sobie z nosa wyciagnales XD