Wpis z mikrobloga

Najbardziej to kisnę z tych co tacy hehe inteligentni "przerasta Was zrobienie zakupów wcześniej?". Nie ma to jak się szczycić umiejętnością obchodzenia problemu, który został wykreowany przez Was samych. To tak jakbyśmy zakazali chodzenia w butach i Ci sprytni stwierdziliby "a co w klapkach nie umiecie chodzić?" nawet mi Was nie żal xD
#zakazhandlu
  • 64
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA: Pozatym zastanawia mnie jedno, komuna, gleboka komuna, sklepy pozamykane w niedziele, towarow malo itd. Partia albo inaczej ruch jakim byla Solidarnosc walczyla z ta komuna, przeciwstawiala sie itd. Dlaczego teraz do #!$%@? smierci ten twor SOLIDARNOSC chce cofnac nas do czasow komuny?
  • Odpowiedz
@ZiemiaMarsKosmos: a wiesz na jakiej podstawie rozdzielono glosy partii ktore nie weszly do sejmu? A wiesz, ze najwiecej glosujacych glosowalo na pis bo im zalezalo? Nie poszli na wybory potencjalni wyborcy obecnej opozycji, to teraz moga sobie plakac.
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA ja #!$%@?ę, to że tego nie popieram to nie znaczy, że mam pisać jak połowa mirko, że akurat DZISIAJ muszą coś kupić a nie mogą. Wprowadzili to, więc człowiek myślący kupuję w sobote to co przewiduje, że będzie mu potrzebne. Ja żadnego problemu nie stwarzałem, ale tymi gównianymi wpisami pół mirko jest #!$%@?, ile można ()
  • Odpowiedz
@ZiemiaMarsKosmos: rozklad glodow jest taki, ze wygrany dostaje najwiecej od tych co nie weszli, dlatego pis ma wiekszosc. Mozesz zwalac na wszystko ale to ludzie przez swoje lenistwo pozwolili na takie rzeczy jak zakaz handlu. Mozesz mnie olac ale to nic nie zmieni :)
  • Odpowiedz
@FLOLPROBA Dzisiaj cały dzień mamy zajeb wpisów na ten sam temat. Jedne są konstruktywną krytyką zmiany, które z chęcią plusuje. Inni z przekąsem komentują. No jednym słowem nikt się nie zgadza i praktycznie każdy w jakich sposób krytykuje zmiane.
Ale jak widzę wpisy w stylu "chlip chlip nie maam co jeść chlip co ja teraz zrobie chlip. O borze umieram z głodu chlip" to nie dziw się, że ludzie beke krącą
  • Odpowiedz
więc człowiek myślący kupuję w sobote to co przewiduje, że będzie mu potrzebne


@huherko19: Czyli wychodzi że #!$%@? człowiek myślący nie może sobie na weekend nigdzie wyjechać, bo musisz w sobotę robić zakupy, a już nie może na luzie w niedziele wieczorkiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Jako singiel żyję swoim rytmem. Nie mam dwumetrowej lodówki bo jej nie potrzebuję. Robię małe zakupy codziennie. Dzięki temu nie marnuję żywności, codziennie jej inną wędlinę, ser, jem inne mięso i warzywa. Nie jem dwa dni pod rząd tego samego. Moje zakupy w tesco to kilka produktów - tych które mam dzisiaj zamiar zjeść. Na rano w lodówce zostaje mleko (do czokapików), i trochę produktów które mi zostały z kolacji. Zjem i
  • Odpowiedz
  • 4
@sodomek: tez mieszkam sam znam ten ból nigdy nie idzie zrobić optymalnych zakupów żeby nie marnować. Chcesz sobie zrobić sam obiad? Spoko będziesz jadł to samo przez 3 dni xD
  • Odpowiedz
@polskidabing:
1 - Powoli, małe kroki. Zmiany mentalności wyścigu szczurów nie zmienisz jedną ustawą. I kto z resztą mówi o jakimkolwiek zakazie pracy w fabrykach. Do rozwiązań związanych z przemysłem potrzebna jest zupełnie inna ustawa/podejście. I nie porównuj też pracy w fabryce - która jest dużo bardziej ustabilizowana do pracy w sklepie (chodzi mi głównie o grafik i planowanie produkcji). Jesteś kolejną osobą, która podciąga zupełnie różne zagadnienia pod dyskusję o tej ustawie.

2 - To chyba oczywiste, że potrzebny jest jakiś okres na przyzwyczajenie ludzi i rozładowanie tego zgiełku na 6 pozostałych dni?

@krolik1337: Kolejny, który nie rozumie wolnego rynku + januszowania. Jak Ty nie będziesz sprzedawał w niedzielę, a ktoś inny będzie, to Ty na tym tracisz - więc nie masz wyboru (a raczej
  • Odpowiedz