Wpis z mikrobloga

Wreszcie sklepy w niedziele zamknięte. Szatan ciągle mnie kusił tego dnia szepcząc do ucha "no alonso117 idź do sklepu, niech kasjerka pracuje zamiast spędzić czas z rodziną Hahaha" ,tak było a dziś zamilkł. Sporo ludzi tego dnia chodziło na zakupy, nie tylko mnie omamiła zachodnia konsumpcja. Dziś pierwszy raz od 15 lat pójdę na msze, oddam też kościołowi 10 procent pensji tak jak pan Jezus powiedział.

#bekazpisu #dobrazmiana #zakazhandlu
  • 179
  • Odpowiedz
@robvan swietnych masz kolegow jak musicie pol roku sie gadac i rzad musial wprowadzic zakaz pracy zeby sie z toba spotkacxD


No tak lepiej dla Polskiego konsumenta jest przeplacanie u janusza osiedlowego. Jak tak bardzo ci zal kapitalu to codziennie rob zakupy przeplacajac 20%

Ale nie mow innym jak maja zyc.
  • Odpowiedz
@Shmit: podtrzymuje, jesteś prostakiem, tylko prosty człowiek może komuś grozić "dostaniem w pysk" gdy mu argumentów braknie. Krzyczysz pisząc dużymi literami, w dodatku musisz ogół wyzywać nazywając plebsem kogoś o innym zdaniu/poglądach. Dodatkowo, jestem pewien, że masz ego wybujałe i niewiadomo jakie mniemanie o sobie, bo pisząc "zarabiasz 2800 = jesteś plebs", pokazujesz prawdziwe oblicze, bo doskonale wiesz ile zarabia kasjerka w sklepie, która też kwalifikujesz jako plebs, bo "nie zmieniła
ravau - @Shmit: podtrzymuje, jesteś prostakiem, tylko prosty człowiek może komuś groz...

źródło: comment_su3k51MopHXhdfVvJAJIzvhWnBgL3Wvf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ravau: Nie zarobki świadczą o tym kto jest plebsem tylko mentalność niewolnika i praca godziwa gdzie nie pasują ci godziny i dni otwarcia. Nigdzie nie podnoszę tematu zarobków jako argumentu. Nie napisałem co robię w życiu bo nie potrzebuje tutaj tego pisać. Każdy jest kowalem własnego losu a plebs właśnie pracuje z przymusu w miejscu gdzie mi nie pasuje. I właśnie plebs się cieszy ze władza układa mu życie i pokazuje
  • Odpowiedz
@robvan: ty sie chyba utrzymujesz z tych wpisow broniacych pislamu.ciezko uwierzyc, ze mozna takie glupoty za darmo pisac.po ile za wpis? Czy partia wie ze w niedziele tez handlujesz wpisem?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robvan: #!$%@?ąc od bóldupienia z powodu niemożliwości zrobienia zakupów w niedzielę, nie uważasz, że to jest nie fair wobec pracowników wszystkich innych branż? Czemu na stacji paliw nie mają wolnego? Czemu w restauracjach nie mają wolnego? Pociągi, autobusy, tramwaje, tam też muszą pracować ludzie w niedzielę.
Dlaczego władza dzieli ludzi na lepszych i gorszych, na uprzywilejowanych i nieuprzywilejowanych?
To jest czyste #!$%@?ństwo z ich strony.
  • Odpowiedz
  • 0
@Piz-dur a nie uważasz że klikanie o tym w internecie nie ma większego sensu? Napisałem tylko że zakaz nie ma nic wspólnego z kościołem i cały dzień muszę odpowiadać bóldupowcom na ich płaczę. Sam dostałem tym zakazem po dupie ale uważam że trzeba dać temu szansę chociażby dlatego że w takich Niemczech ten zakaz normalnie funkcjonuje i nikt nie ma z tym problemu.
  • Odpowiedz
@alonso117: mój osobisty Szatan silniejszy, bo mówi- oddaj 10% miesięcznego dochodu na zalando albo eobuwie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Muszą jednak pójść z duchem czasu i zablokować też możliwość zakupów w internetowych w niedzielę
  • Odpowiedz
@alonso117: Spoko, wracając dzisiaj z pracy widziałem sporo sklepów otwartych, więc po prostu ludzie mają to w d... Chcą zarobić po prostu( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@robvan: > @mraauuu

@death070

@Reezu ej a czemu was nie boli, że nie możecie załatwić sprawy urzędowej po pracy albo w niedziele? Tu wam wolności nie zabierają?


Mnie np. boli i to bardzo. Godziny pracy urzędów to jakaś paranoja. Większość ludzi pracuje pon. - pt. 8 - 16, żeby załatwić coś w urzędzie to muszą brać dzień wolnego. Powinni pracować 6-20, w soboty i niedziele krócej, ale też powinny być otwarte
  • Odpowiedz
@robvan: Ma sens, bo można przekonać innych do swojego zdania, wtedy może więcej osób wybierze jakąś normalną partię w następnych wyborach.
To, że oni (Niemcy) nie mają z tym problemu, to nie znaczy, że każdy inny ma nie mieć. Z krajów zachodnich powinniśmy kopiować tylko te dobre cechy.
Mnie to osobiście uderza, bo zaraz zaczynam pracę, w której pracuje się i w soboty i w niedziele. W tym momencie czuję się
  • Odpowiedz
@alonso117: byłam dzisiaj w kościele no i szok, wejść się nie da, jak przyszłam 4 min przed mszą to stałam przy samych drzwiach, osoby co przyszły po mnie w ogóle się do kościoła nie zmieściły i musiały stać na zewnątrz. Tacę ksiądz zbierał jeszcze po mszy, bo nie zdążył wszystkich obejść. Masakra.
  • Odpowiedz
Trzeba te #!$%@? wyeliminować podczas wyborów i tyle. Sęk w tym, ze nadal nie ma alternatywy. Oby coś się urodziło do tego czasu :)
  • Odpowiedz