Wpis z mikrobloga

Takie pytanko dla fanów #xiaomi i #xiaomilepsze - od kilku dni zastanawiam się nad kupnem tego telefonu i szukam jakiegoś ciekawego do 1100 zł co polecacie i na co patrzeć ? Kupić z alledrogo czy może od producenta (teraz na stronie mają promocje i obniżki cen telefonów) potrzebuję minimum 4 GB ram i dobrego aparatu (na stronie zauważyłem że sam xiaomi z dwoma aparatami) musi mieć też albo dobra baterie albo szybkie ładowanie aktualnie mam Huawei p9 i nie chce nic gorszego niż on ;) pozdrawiam, liczę na waszą pomoc ;)
  • 18
@Lord_Jim: system jest ten sam, obecne flagowce dzialaja praktycznie tak samo, wyglad to drobne detale, ale jak idziesz z ziomkami na balet i robisz fote jakiejs loszce zeby pokazac wszystkim jakie dupy wyrywacie, po czym okazuje sie ze w jednym telefonem jest 10/10 a jak cykniesz xiaomi to wyglada jak twoja ciotka na imieninach 30 lat temu, to #!$%@? czuc roznice ( )
Nie przeczytałeś dokładnie :) mojego pierwszego posta rozpoczynającego ten wątek :)

potrzebuję minimum 4 GBram i dobrego aparatu (na stronie zauważyłem że sam xiaomi z dwoma aparatami) musi mieć też albo dobra baterie albo szybkie ładowanie aktualnie mam Huawei p9 i nie chce nic gorszego niż on ;)
@Dine a1 ma osmuordzeniowy procek snapa 2.0 GHz i 4 giga ram , a p9 nie licząc baterii ma osiem rdzeni procek 4 x 2.0 i 4 x 1.7 oraz 3 giga ram, jeśli chodzi o aparat to podejrzewam że jest gorszy mimo wszytko tu jest mam tu obiektywy leici a w a1 zwykle jeśli chodzi o ekran to w a1 jest ipsowy 5.5 całą z taką samą ilością pixeli na cal
@waluch powiem że jestem leniuch i nie chce mi się czekać miesiąc na telefon by zaoszczędzić że 100 zl, tym bardziej że plan jest taki z fundusze na telefon xiaomi zdobędę sprzedając mego Huaweia a że pracuje w handlu telefon jest mi potrzebny i nie mogę sobie pozwolić na miesiąc bez telefonu