Wpis z mikrobloga

skoro był taki genialny to czemu byl wegetarianinem


@Jebwleb: bo chociaz ja nie jestem ani geniuszem, ani nawet wegetarianinem to potrafie zrozumiec to ze ktos przeklada ideologie ponad dorazna przyjemnosc, a szczegolnie w dzisiejszych czasach w ktorych mieso jest tak podlej jakosci ze zdrowiej jest zjesc fasole niz stek.
  • Odpowiedz
@orbitowski mnie bardziej ciekawiło jak osoba o takiej wiedzy i umiejętnościach może zostać bez grosza. Został #!$%@? tylko w jednej sprawie a co z resztą pomysłów i wynalazków.
  • Odpowiedz
@silownia: to jest ciekawe. Ale przecież nie tylko on został bez grosza. Ta reguła dotyczy również znanych malarzy, pisarzy czy kompozytorów , których dzieła zostały docenione długo po ich śmierci. W dzisiejszych czasach wszyscy oni byliby prawdopodobnie - no właśnie miliarderami czy biedakami?
  • Odpowiedz
mnie bardziej ciekawiło jak osoba o takiej wiedzy i umiejętnościach może zostać bez grosza. Został #!$%@? tylko w jednej sprawie a co z resztą pomysłów i wynalazków.


@silownia: bo to byl czlowiek z idea polepszenia swiata i robil to co robil dla ludzkosci nie dla pieniedzy
  • Odpowiedz