Wpis z mikrobloga

Mirki pomozcie. Mam schody z lastryko. Chce je zrobic z paneli. Problem w tym ze podstopnica jest cofnieta ok. 1cm jak na zdjeciu. Czy da sie jakos wyszpachlowacaby ja zrownac? Czy sprobowac ja skuc. Nie wiem jak sie wlasnie kuje lastryko.moze da sie to czyms wypelnic. Pozniej chce na ta podstopnice przykleic panele na kleju do stytopuanu badz montazowym.czy po prostu zostawic tak jak jest i dac wiecej piany badz kleju montazowego. Listwy na stopniach takie specjalne co sie montuje do stopnia i pozniej wklada panele. Pomoze ktos?

#budujzwykopem #remontujzwykopem #kiciochpyta
tajemny-poliszynel - Mirki pomozcie. Mam schody z lastryko. Chce je zrobic z paneli. ...

źródło: comment_xcxhfqWI3RGfxRfGRjpRB7M3SXcvN0mL.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tajemny-poliszynel: z lastrykiem to jest różnie, raz kuje się dobrze a raz nie. Zależy od grubości. Spróbuj szlifierką uciąć. Albo można ten centymetr uzupełnić jakąś płytą - osb lub gk. Tylko niewiem jak to cenowo wyjdzie
  • Odpowiedz
@tajemny-poliszynel: problem jest większy niż Ci się wydaje, jeśli nie masz doświadczenia, chcesz kleić panel na nierównych schodach z szlifowanego betonu i oczywiście Masz niezbędne narzędzia. Daj spokój, Idź na spacer.
  • Odpowiedz
@skaza: Mam niezbedne narzedzia. Pojecie tez mam jesli chodzi o ukladanien paneli i wiele innych prac budowlanych. Schody sa rowne. Tylko ten mankament z podstopnica mnie zastanawia lastryko zasze mozna zmatowic i zagruntowac odpowiednim gruntem.tak. sa juz odpowiednie grunty gdzie mozna gruntowac trudne gladkie podloza.

Widze, ze wg Ciebie to lepiej sie poddac i dac sobie spokoj. No tak najprostsze rozwiazanie
  • Odpowiedz
@skaza: nie szukam atencji. I kopa tez nie. Zapytalem bo moze ktos mial taki problem z drewna nie zrobie bo spocznik musialbym skuwac a tego nie chce robic. Stopien bedzie tez z paneli ale solidnie sie bedzie trzymal. Tylko mnie ta podstopnica zastanawia. Dlatego zapytalem. Jasne ze jak sie da grubiej kleju czy tam pianki ale wydaje mi sie ze lepiej by bylo jakby to byla jedna powierzchnia. Sprobuje jutro
  • Odpowiedz
@tajemny-poliszynel: k---a, no, tak się to nazywa, nie zrobisz stopni z panela, gówniane narożniki będziesz wklejał/wkręcał, będziesz się zły że wymondrkowałeś, dziesięć razy pokażesz (ciorając butem) że się udało, za 11tym wyjebiesz niesmak.( ͡° ͜ʖ ͡°) cmok
  • Odpowiedz
@tajemny-poliszynel:
Oczywiście skaza trochę wyolbrzymia w stylu "EH PANOWIE CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW SIĘ PCHA DO ZABAWY", mimo wszystko trochę ma racji. Schody są o wiele bardziej na rażone na uderzenia, ścierania itp. A ty wymyślasz jakąś dziwną konstrukcję opartą na listewce aluminiowej...
Oczywiście nie życzę ci źle, chcesz to rób. Ale jakby co, to ostrzegaliśmy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wamaga: juz wszystko wiem co i jak. Niestety wykop nie pomogl. A skaza to chyba fachura ale przed kompem. Mam znajomych ktorzy maha takie schody porobione ladnych pare lat i nic sie nie dzieje. Po drugie skad skaza wie ,ze jestem amatorem w tych sprawach. No ale przed kompem to kazdy wszystko wie o wszystkim i o innych. Doswiadczenie mam mozna powiedziec ladnych pare lat. Ale lastryko jest mi niestety
  • Odpowiedz