Wpis z mikrobloga

Mirki, na prośbę @WuDwaKa w kilku zdaniach opiszę sytuację, która ostatnio przydarzyła mi się na Wykopie. Mianowicie dodając znalezisko zapomniałem o tagu polityka, no więc żeby uniknąć problemów poprosiłem moderację o jego dodanie. Sam nie mogłem nic zdziałać, bo termin przeznaczony na edycję znaleziska upłynął (spóźniłem się o jakąś chwilę). W efekcie dostałem bana na 3 dni xd.

Stąd dwa zdania podsumowania. Pytanie i wniosek:
1. Jak wiele można zdobyć punktów za #!$%@? samego siebie? I czy zdobyte w ten sposób punkty wliczane są podczas przeliczania rankingu?
2. Wnioskuję o to, by moderatorzy zadania wykonywali w parach. Jak policjanci. ;)

#wykop #moderacjacontent #moderancja #banujo
HaHard - Mirki, na prośbę @WuDwaKa w kilku zdaniach opiszę sytuację, która ostatnio p...

źródło: comment_TRnxBnTcLIqvzbdjDHW7zSq9dMit6l7I.jpg

Pobierz
  • 16
To nie pierwszy raz kiedy prosiłeś o dodanie tagu #polityka po czasie


@kontotestowo: Czy to coś zmienia? Czasami proszę także o dodanie innych tagów, przy ilości wrzucanych przeze mnie artykułów tylko mała ich część, pewnie jakieś kilka procent, obarczona jest jakąś pomyłką. No i? Od czego jest moderacja? Skoro wysłałem prośbę o dodanie tagu i nie było szans, by znalezisko weszło na główną..?

wysłałeś o godzinie 15:30, a znalezisko zostało dodane
1. Jak wiele można zdobyć punktów za #!$%@? samego siebie? I czy zdobyte w ten sposób punkty wliczane są podczas przeliczania rankingu?


@HaHard: Nie wiem ale zaczynam się bać. Ostatnio sam zgłosiłem siebie za przypadkowy duplikat z informacjami o serialu wiedźmin.