Wpis z mikrobloga

Na spacerze z psem znalazłem portfel, jest w nim równe 1000 zł, niestety żadnych dokumentów, niczego poza pieniędzmi nie było ( ͡° ʖ̯ ͡°). Dałem ogłoszenie w necie, czy ktoś nie zgubił - ale zgłaszali się ludzie, którzy nawet nie wiedzieli jak wygląda ten portfel... Ja nie potrzebuje tych pieniędzy, pomyślałem, że oddam komuś, kto w tej chwili potrzebuje, jest w dołku finansowym, czy coś. Zrobię #rozdajo, piszcie w komentarzach, dlaczego wam są potrzebne te pieniądze, jutro o 12:00 wybiorę jedną osobę, której wyślę hajs.
Nightlov - Na spacerze z psem znalazłem portfel, jest w nim równe 1000 zł, niestety ż...

źródło: comment_ntRkzHKQ60FdJm726fafptKukJmZOoOU.jpg

Pobierz
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nightlov: Kończy mi się żarcie w lodówce, jestem na dwóch kierunkach jednocześnie więc średnio mam kiedy pójść do pracy, a moja mama ma prawdopodobnie chorobę autoimmunologiczną i potrzebuje na badania. Plus sama nie pracuje, bo ma depresję i boi się ludzi. Ojca nie ma.
Chociaż to i tak pewnie zarzutka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Nightlov wedlug mnie, poczekaj z 2 tyg od ogloszenia jesli sie nikt nie znajdzie to oddaj na jakis dom dziecka lub zrob za to zakupy, jedz im przekazac, emocje jakich doswiadczysz beda mega miłe
  • Odpowiedz
@Nightlov mnie bardzo by się te pieniądze przydały, ostatniej nocy znajomi po imprezie wsadzili mnie do taksówki, byłem ledwo przytomny, widocznie taksiarz mnie gdzieś wyrzucił auta bo zostałem znaleziony nieprzytomny przez jakichś ludzi, którzy zadzwonili po policję i spędziłem na dołku 17 godzin. Wstyd mi jak cholera, części pieniędzy z portfela nie mam i wystawiono mi rachunek na 106zł za pobyt. Nie wiem co to za korporacja taxi ani nie mogę
  • Odpowiedz