Wpis z mikrobloga

Kochani Wy moi, oto obiecany [jakieś 2 miesiące temu, ale oj tam oj tam] Leszy.
Trochę się nie pospieszyłam, ale nie zawsze było czasu i chęci na malowanie.
Ale obiecałam to wstawiam, nie ma że boli. ( ͠° °)

W komentarzu proces tworzenia, przedstawiony w stylu "jak narysować sowę..." #pdk XD

#tworczoscwlasna #chwalesie #digitalpainting i oczywiście #wiedzmin3
Scooterek - Kochani Wy moi, oto obiecany [jakieś 2 miesiące temu, ale oj tam oj tam] ...

źródło: comment_i4uccKFUPrSpcxueQ2wdkkO2OSwNIpox.jpg

Pobierz
  • 37
@krygv: Obawiam się, że to niemożliwe.
W tablecie masz możliwość taką, że nacisk rysika na tablet wywiera wpływ na wielkość pędzla.
Czyli im bardziej naciskasz rysik i im mocniej malujesz, tym większy masz wskaźnik pędzla i tym większą kropkę robisz.

Dodaj do tego możliwość zrobienia linii i masz praktycznie nieograniczone możliwości.

Myszką albo klikasz albo nie. Nie możesz kliknąć bardziej. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Scooterek: Kiedyś chciałem zacząć zabawę z tabletem graficznym, kupiłem jakiś w media markcie za ~350zł, przyjechałem do domu, podpiąłem do komputera i okazało się, że był zepsuty, zwróciłem w ten sam dzień i więcej nie próbowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Scooterek a zeby ci w saiu nie rozmazywalo/mieszalo kolorkow ktore nakladasz na siebie to ustawiasz w pedzlu czy po prostu warstwy? Uzywasz pedzli ktore sama stworzyłaś czy bierzesz ustawienia pedzla czyjes np z dA?
@krygv: Mój pierwszy tablet to był Pentragram Titan [firma podobna jak Manta, czyli że masz 50/50 szansy że sprzęt albo się zaraz zepsuje, albo już jest w pudełku zepsuty], który jak się okazało nieźle dawał radę, mimo reputacji firmy.
Od kilku lat mam Wacoma Intuosa Pro.

Różnicę w użytkowaniu widać, ale kiedyś się nie wybrzydzało tylko kochało Pentagrama. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Misskiedis: Tak szczerze to
@RevSlav: Ale to Leszy wzorowany na wyglądzie z gry głównie i nie wiem czy życzycie sobie na tych tagach tego typu rzeczy. Czasami osoby lubiące słowiańskie klimaty wręcz wolą odcinać się od Wieśmina, bo zbyt popularny... ()

Ale dobrze, jak następnym razem będzie coś związanego z klimatami słowiańskimi to zapamiętam, żeby nie pominąć tych tagów.