Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful: U mnie fobia udzielała się gdy było więcej niż 2 osoby w przestrzeni, a specjalnie wzięłam kurs gdzie ktoś przez bagaże czy wygodę brał tylko jedna osobę xD
Niemniej i tak miałam ciezko, ale wolałam się przełamać, poza tym moje ataki nie były stałe, tylko cos jak w padaczce xD
No to możesz tez przez internet kogoś poznać, na szczęście to nie są lata 90 xD jakos teraz piszesz
  • Odpowiedz
@Lazurka:

U mnie fobia udzielała się gdy było więcej niż 2 osoby w przestrzeni


aaaa tylko nie to, normalnie to mogę sam na sam gadać z kimkolwiek o wszystkim a tylko jak ktoś stoi obok, to mi się robi gorąco, sucho w ustach i się pocę i zapominam co chciałem powiedzieć i wypowiadam się jak upośledzony :/
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful nie wiem czy chce mi się opowiadać ale może dam radę , poznałem ja na tinderze i wytrzymuje że mną już 4 miesiące, były już seksy w dziwnych miejscach, nie obchodzi ja ze jeżdżę stara Corsa, dużo zarabiam ale ona o tym nie wie i już kilka razy klamalem w pracy ze mam wizytę u dentysty bo musiałem ją zawieźć na trening
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful ech, aż bym chciał mieć znów naście lat by znów przeżyć tą beztroske życia, szkoda że wtedy tego nie doceniałem. Gdy nic się nie liczyło, prócz bycia razem.
  • Odpowiedz