Wpis z mikrobloga

@wyjde_z_przegrywu: To bardzo częsty błędny wniosek, nie wiem skąd normiki go wyciągają, pewnie z d... Często jak coś napiszę o związkach, przytulaniu, ogólne miłości w sensie psychicznym to mi wyskakują z R-U-C-H-A-N-I-E-M. Trochę to smutne, że mają tylko jedno w głowie.
  • Odpowiedz
  • 14
@LajfIsBjutiful taa bylo bylo :) seks kolo cmentarza na mojej bluzie. Przychodzenie na 3 lekcje bo jej rodzice pojechali wczesniej do pracy.
Z inna przesiadywanie na korytarzu w czasie lekcji.. Ehh piekne szkolne czasy :)

Dzieki wielkie rowniez pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful: pierwszy raz związałam się w wieku 19 lat, wiec chyba nie łapię się w młodzieńczy wiek. Obecny niebieski nie imponuje mi pieniędzmi, podarkami, nawet ostatnio, głupio się czułam gdy dał mi prezent na dzień kobiet. Wystarczyło mi, gdy powiedział, że bardzo mnie kocha ()
Uwielbiam w nim jego poczucie humoru, jego determinację i upór w pokonywaniu przeszkód :3 Na przykład zrobiliśmy sobie
  • Odpowiedz
Na przykład zrobiliśmy sobie wycieczkę rowerową na kilkadziesiąt kilometrów i w połowie drogi pękła mi dętka a nie mieliśmy nic na wymianę. Mógł mi robić kazania czemu się nie przygotowałam, ze jestem beznadziejna, etc.


@Lazurka: hmm jako typowy różowy to ty powinnaś mu zrobić kazanie typu

JESTEŚ FACETEM A NARZĘDZI NIE WZIĄŁEŚ ANI POMPKI, CO Z CIEBIE ZA MĘŻCZYZNA!!! JAKBYŚ MIAŁ MERCEDESA TO NIC BY TAKIEGO NIE MIAŁO
  • Odpowiedz
@Lazurka: Jeśli pierwszy raz się związałaś w wieku 19 lat to faktycznie twój chłopak mógł zaznać tego o czym pisze @LajfIsBjutiful. Według mnie tutaj nie tylko o wiek chodzi, a raczej o brak obowiązków, które pozwalają na takie "luźne życie" i brak wymagań, które pojawiają się u kobiet z wiekiem, ale przede wszystkim z doświadczeniem.
  • Odpowiedz
@LajfIsBjutiful

nie rozumiem po co takie użalanie uprawiasz, było minęło i nie wróci, jedni mieli inni nie, proporcja niewiadoma

życie przeszłością do niczego nie prowadzi, tracisz tylko teraźniejszość i humor na myślenie o przeszłości, a myśleć można lub nie, Ty decydujesz.

yo
  • Odpowiedz