Wpis z mikrobloga

@rozowy_transformator: Rzeźnia się skończyła na Kill ’Em Al( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym to nie fast food.

@mariuszk3: The Dog jest spoko opcją. Nie napisałeś, jakie rejony, a food trucki są rozsiane po całym Krk. Polecam ogólnie plac przy Wawrzyńca - maczanki krakowskie są pychota i do tego Wurst (kiełba w bule z dodatkami, podobne jak w The Dog). Może nawet od razu deser wszamać, bo
ale co to za prezent fastfood?


@rozowy_transformator: Zawsze mnie to rozpieprza. Koleś pyta prosto o fast food, to musi się ktoś przypierdzielić, że to nie prezent, że nie to, że tamto, że w siamto, bo lepiej wiedzą, co OP chce dostać. No psiamać. Pewnie jesteś też z tych, co szeroko komentują, co kto robi pod pierzynką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mariuszk3: I gdzie byłeś? Co robiłeś?
  • 0
@czar_Pekla a dziękuję byliśmy, ostatecznie postawiliśmy na Mr. Pancake na Dolnych Młynów i dam wjechał burger z frytkami a na deser milkshake (u nich freakshake) i z czystym sercem mog polecic. Nigydwczebsiej tam nie byłem także obbadalem od razu lokal na Pancake bym się raczej nie zdecydował co prawda wyglądały bardzo ładnie ale też na dla mnie za pewne za słodko :) burger dobry, świetna chrupiąca buła dużo mięsa i frytki z