Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/link/4204047/znecanie-sie-nad-zwierzetami-w-najwiekszej-belgijskiej-rzezni/

Wyraźnie widać zwierzęta gotowane żywcem oraz żywe świnie z powyrywanymi nogami uciekające w strachu przed swoimi oprawcami.


no zaebiste treści trafiają na główną

ale spróbuj tylko wstawić nieumyte szczury z #syria to leci ban

#syriaspam #moderacjacontent #moderacja

@Moderacja @wykop

edit, podkreśliłem bo chyba nie zauważyliście
RPG-7 - https://www.wykop.pl/link/4204047/znecanie-sie-nad-zwierzetami-w-najwiekszej-...

źródło: comment_uc4CPS8ybpOOGv4MlEMf95Yo42EWlc66.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@m__b @Moderacja albo zmieńcie regulamin albo go wyjebcie bo chyba jako jedyny dorobił się swojego tagu. Nie wiem czy jest totalnym debilem czy ideologia mu zasłania oczy. Zróbcie coś wreszcie z tym.
  • Odpowiedz
@RPG-7: przecież ten moderator to jakiś ukrainiec chyba xD zobaczy ciało to mu się flashbacki z Donbasu odpalają i usuwa, a jak znęcanie nad zwierzętami to nostalgia za dzieciństwem i życiem na wsi gdzieś pod Zaporożem xD
  • Odpowiedz
Odpal sobie ten film, może ci się odmieni


@rudy2007: Ta uwaga jest zbyteczna. Podobnie jak Wy uważam, że nie ma na Wykopie miejsca na tak brutalne treści.
  • Odpowiedz
@a__s: no to o co chodzi? Moderator wami rządzi? wywalić, szczególnie że to nie jest jego pierwszy raz.

Ja jestem jak najbardziej za tym żeby były takie treści (przecież po to jest +18) a zakopuje tego typu znaleziska, bo wiem jak użytkownicy z tagu #syria dostawali ostrzeżenia czy bany za krew i trupy (mimo +18).
  • Odpowiedz
@a__s: Ale nie za pierwszym razem. Nagle zdanie zmienił? Możesz mi przy okazji wytłumaczyć czym się różni "#!$%@?" od "#!$%@?"? Bo 38t2 za "#!$%@?ę" usuwa wpis, ale z "#!$%@?" nic nie robi. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Karbon315: @a__s W ogóle, w czym problem z przekleństwami? Przecież domyślnie one są chyba gwiazdkowane? Tylko ten ułomny typ się przywala np. o jedno słowo i wywala cały wpis, zawierający tych słów np. 500
To po #!$%@? gwiazdkowanie?
  • Odpowiedz
zobaczy ciało to mu się flashbacki z Donbasu odpalają i usuwa


@dejvus: XDD

@RPG-7: Od kiedy w sumie treści drastyczne są na Wykopie usuwane i dlaczego? bo normalnie zawsze był różny content z live leaka na głównej. Jak jest 18+ to nie widzę problemu.
  • Odpowiedz
Przecież domyślnie one są chyba gwiazdkowane


@tellet: O czymś takim nie słyszałem. Problem jest taki, że raz wpis z jednym wulgaryzmem jest usuwany (albo i nie bo 38t2 klika losowo), a z kilkoma zostawiany ¯\_(ツ)_/¯ Jak wulgaryzmy są niechciane to niech każdy wpis usuwają.
  • Odpowiedz