Wpis z mikrobloga

Raz poszedłem na szkolną dyskotekę w gimbazje bo Seba z klasy zagroził że mnie wyniesie jak nie pójdę.
Całą dyskotekę podpierałem ściany.W sumie trochę pogadałem z Sebkiem i innymi Adikami więc można to uznać za plus w relacjach międzyludzkich.Napiłem się z nimi cytrynówy ale szluga nie zajarałem.
Wracając do podpierania ścian to niezbyt mi to przeszkadzała bo wszyscy i tak nie rytmicznie gibali się w kółeczkach wzajemnej adoracji przy jakiś starych hitach z manieczek.
Więc w sumie nie było aż tak źle bo tylko chwilami myślałem o powrocie do domu i zagraniu w Hirołski.
Do czasu.Do czasu jak wodzirej wpadł na pomysł włączenia "Zabiorę cię właśnie tam".Tak rozpoczął się koszmar stulejarza tańce tzw.wolne.Atrakcyjne Sebki szybko pozabierały atrakcyjne Andżele do tańca.Te mniej atrakcyjne Karyny same musiały prosić Adich i Matich do tańca,a ja stałem sam jak kołek przy ścianie.Przy refrenie zdałem sobie sprawę że tylko ja nie tańczę a różowe takie najbrzydsze co też nie miały pary wyszły na zewnątrz na chwile bo się bały pewnie że wrzód taki jak ja do nich podbije.
I tak stałem sam ze łzami w oczach i wtedy zrozumiałem że takie życie normika to nie dla mnie.
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 14
  • Odpowiedz
@Bumelante: nie czepiam się tego że stał pod ścianą i nie tańczył tylko nie rozumiem czemu się dziwi ze skoro stoi pod ścianą to nie tańczy z panienkami - to jest 2+2 chyba to jest logiczne nie? no i to użalanie się na necie... tego też nieśmiałość nie tłumaczy
  • Odpowiedz
@berys: Ja tam dostałem tyle rejectów że już nawet na to nie patrzę na imprezach. Jak zatańczy to zatańczy jak nie to nie, nie ma co się zniechęcać. Na pewno któraś pójdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz